Press ESC to close

T İstasyonu Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

T İstasyonu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 132 sayfadan oluşan T İstasyonu kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Şule Şenol tarafından kaleme alınan T İstasyonu isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. T İstasyonu kitabını 9786257537896 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. T İstasyonu pdf oku indir.

T İstasyonu pdf indir

T-İstasyonu adını T-Puzzle’dan aldı. Puzzle bir bütünü oluşturmak. Birbirinden fazla farklı gibi görünen parçalarda bütünü görebilmek, soyut, somut ortak bir amaca hizmet eden ilk harfi T olan bir çok kelime olarak dizayn edilmiştır.
Çocuğumuz, onun gelişimi, eğitimi, geleceği derken, toplumsal fayda getiren, çevreye, doğaya, ekolojik dengeye de katkısı olan bakış açısıyla tarihten günümüze oyuncaklar, oyun ve aktiviteleri tanıtıyoruz. Kullandığımız “T”li sözcükleri oyuna katıyoruz, ucu açık bir T- İstasyonu aktiviteleri oluşturuyoruz, takılıyoruz T’lere.
Bunun ilk adımı “touch” dokun, hisset, tanı ve tabii ki oyna. T-akıl haydi tek başına yahut topluca. Birlikteyiz, yan yanayız T-İstasyonunda…
T-İstasyonu da yalnızca bir başlangıç, ilk adım, bir dokunma. İlk adımlarını gösteriyorum diyorum, ucu açık öğrenilenin de, istasyonların da; çocuklara renk katsın, ses katsın istiyorum. “T” bir tesadüf, biraz da oyun denen bunun yanı sıra çok oldukça önemli işi daha neşeli hâle getirmek, türetilmesini, üretilmesini sağlamak maksadıyla bir araç…
Hadi bizler de topaç çevirelim. Çocuk, yetişkin çevirelim tüm maharetimizle eskiyi, yeniyi… Döndürelim… Dönüştürelim…
Hadi gel oynayalım…

T İstasyonu kitap özeti

T İstasyonu pdf oku

T İstasyonu Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.