Press ESC to close

Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786058012301 sayfadan oluşan Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Nina L. Shapiro tarafından kaleme alınan Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı isimli kitap Ultimate Kids Guide to Being Super Healthy dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı kitabını 21.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı pdf oku indir.

Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı pdf indir

SAĞLIK VE EĞLENCE BİRLEŞİYOR: SÜPER SAĞLIKLI ÇOCUK EL KİTABI (YETİŞKİNLER İÇİN)
 
‘Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı’nın yazarı Dr. Nina Shapiro, beslenme, egzersiz, uyku, hijyen, stres, ekran başında geçirilen süre ve daha fazlası ile ilgili bilinmesi gerekenleri kitap severlerle bir araya getirdi. Harvard Tıp Okulu’ndan mezun ve uzmanlığı Pediatri olan Dr. Shapiro, sağlıklı kalmanın sırrını, “Ne, neden ve nasıl?” sorularının yanıtlarını anne, baba ve çocuklar için kitabında yanıtlıyor.
 
Her yaştan çocuk ve yetişkinler için erişilebilir bir sağlık kılavuzu olan “Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı” çocukların “Ama neden?” diyerek sorduğu tüm sağlık sorularını yanıtlıyor. Hem ebeveynlerin hem çocukların anlayabileceği günlük, sade, mizah dolu ve keyifli bir dille uygulanabilir tavsiyelere dönüştüren Dr. Shapiro bu kitapla çocukları sağlıklı ve enerjik olmayı istemeye teşvik etmeyi amaçlıyor.
 
Tüm yetişkinlerin dikkatine! Çocukların sorularına kulan verin!
Her yaştaki çocuk, vücudunun nasıl çalıştığını ve yetişkinlerin sağlıklı olmak için yapılması gerekenler ile ilgiliki ısrarlı fikirlerinin nedenlerini bilmek ister. Yetişkinler çocuklara sürekli olarak yazımızın detayında bulunan gibi şeyler söylerler:
 
“Kalk artık ekranın karşısından!”
“Sebzelerini bitir!”
“Akşam yemeği yerine kurabiye yiyemezsin!”
“İlaçlarını almalısın!”
“Ellerini sabunla yıka!”
“Geç oluyor! Yatmaya hazırlan!”
Peki ama neden? Çocuklara bunların aslında bir yetişkinin huysuzlukları değil, kendi vücudunun olağanüstü işleyişini bozmamak için gerekenler olduğunu anlatmalıyız.
İşte bu kitapta Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı Nina Shapiro okuyucularını; beslenirken, ilaç alırken, egzersiz yaparken, temizlenirken ve dinlenirken vücutta yaşananleri basit bir dille anlattığı olağanüstü bir yolculuğa çıkarıyor. Her bölümde çocukların bedenleri ve sağlıkları ile ilgili kafalarını kurcalayanları hem bilime dayalı hem de yaşlarına uygun açıklamalar ve çizimlerle anlatmaya çalışıyor. Bu yolculuğun sonunda çocuklar, sağlıklı, kuvvetli, temiz, dinlenmiş ve enerjik olmanın gerçekten de ne anlama geldiğini anlayarak, en sağlıklı hallerine kavuşmak için doğru kararları verebilecek hale dönüşecekler.
Vücudumuzun gerçekten de olağanüstü bir çalışma sistemi var. Onun nasıl çalıştığını, etrafımızda olup bitenlerin bedenlerimizi; bedenlerimizin de dış dünyayı nasıl etkilediğini gösteren bilim de bir o kadar havalı. Haydi büyükler ve çocuklar, eğlenerek öğreneceğiz.

Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı kitap özeti

Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı pdf oku

Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.