Press ESC to close

Soso’nun Kompost Kitabı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Soso’nun Kompost Kitabı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Soso’nun Kompost Kitabı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Sima Özkan tarafından kaleme alınan Soso’nun Kompost Kitabı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 26 x 22 cm ebatındadır. Soso’nun Kompost Kitabı kitabını 9786052079133 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Soso’nun Kompost Kitabı pdf oku indir.

Soso’nun Kompost Kitabı pdf indir

Soso, bir apartmanın arka bahçesindeki sandıkta yaşayan ufak bir solucan. Nil adındaki ufak bir kız her öğünden sonra yiyecek artıklarını sandığına atarak onu besliyor. Çünkü Soso bir kompost sandığında yaşıyor!
Bu kitapta, solucan Soso bize hayat hikâyesini anlatıyor ve biz de bu sırada nasıl kompost yapabileceğimizi öğreniyoruz. Bitkiler için çok yararlı olan bu doğal gübre ne işe yarıyor ve nasıl yapılıyor?
Sima Özkan her gün yediklerimizin artıklarıyla basit bir şekilde kompost yapabileceğimizi ufak yaştaki çocuklara basit bir dille anlatıyor. Kompost aracılığıyla doğanın kendini sürekli olarak yenilediğini öğreniyor; evimizin arka bahçesinde yahut balkonda yapabileceğimiz bu bilimsel deneyle bu duruma tanık oluyoruz. Çocuklar da evde yahut okullarında kompost yapmayı deneyerek ufak yaşta geridönüşüm ile tanışmış olacaklar.

Soso’nun Kompost Kitabı kitap özeti

Soso’nun Kompost Kitabı pdf oku

Soso’nun Kompost Kitabı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.