Press ESC to close

Söğütlerdeki Rüzgar Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Söğütlerdeki Rüzgar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Söğütlerdeki Rüzgar kitabı 264 olarak çıkarılmıştır. Kenneth Grahame tarafından kaleme alınan Söğütlerdeki Rüzgar isimli kitap 9789750842535 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Söğütlerdeki Rüzgar kitabını 11.06.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Söğütlerdeki Rüzgar pdf oku indir.

Söğütlerdeki Rüzgar pdf indir

Kenneth Grahame’in kır yaşamının güzelliklerini ve dostluğun gücünü anlatan klasik eseri Söğütlerdeki Rüzgâr, tıpkı kahramanları iyi huylu Köstebek, fedakâr Fare, kendini beğenmiş Karakurbağası ve huysuz Porsuk gibi asla eskimeyecek bir başyapıttır.
İyi huylu Köstebek, bir sabah bahar temizliği yapmaktan sıkıldı. Süpürgesini kenara attı. Yeşil kırlarda amaçsızca dolaşırken nehir kıyısında Fare’yle karşılaşınca bütün yaşamı değişti. Kayıkla dolaşmanın keyfini, yeşil çimenlerde piknik yapmanın zevkini, maceralı yolculuklara çıkmanın heyecanını keşfetti. Fare aracılığıyla Karakurbağası ve Porsuk’la tanışana dek arkadaşlığın ne olduğunu bilmezdi. Gerçek dostların birbirleri için en büyük zorluklara göğüs gerdiğini onlardan öğrendi.

Söğütlerdeki Rüzgar kitap özeti

Söğütlerdeki Rüzgar pdf oku

Söğütlerdeki Rüzgar Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.