Press ESC to close

Snoopy İle Yılbaşı 1/ Boyama ve Aktivite Kitabı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Snoopy İle Yılbaşı 1/ Boyama ve Aktivite Kitabı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Snoopy İle Yılbaşı 1/ Boyama ve Aktivite Kitabı kitabı 50 olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Snoopy İle Yılbaşı 1/ Boyama ve Aktivite Kitabı isimli kitap 9786053042587 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Snoopy İle Yılbaşı 1/ Boyama ve Aktivite Kitabı kitabını 01.12.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Snoopy İle Yılbaşı 1/ Boyama ve Aktivite Kitabı pdf oku indir.

Snoopy İle Yılbaşı 1/ Boyama ve Aktivite Kitabı pdf indir

1950’lerin başında Charles M. Schulz’un kaleminden çıkma Peanuts bant serisinin kahramanlarından birisi olan Snoopy, zaman içinde başrolü diğerlerinden çaldı ve çizgi dünyanın ikonik karakterlerinden biri halini aldı. Günümüz Amerika’sının en tanınmış köpek karakterlerinden biri hatta birincisi olan Snoopy; sahibi ve daha çok arkadaşı, karamsar ama bir o kadar da naif Charlie Brown ve diğer Peanuts karakterleri, 20 kitaplık dev bir set olarak ArtemisÇocuk kataloğuna ekleniyor. Günümüzde rahatlıkla es geçilebilen karşılıksız sevgi, gerçek dostluk ve sadakat gibi kavramları olabildiğine mübalağasız, mütevazı çizimlerle hatırlatan Snoopy kalbinizi ulaşan kış aylarında ısıtmak üzere tüm kitapçı raflarında yerini alıyor. Tıpkı Charlie Brown’ın en yakın dostu Linus’ın dediği gibi, çünkü “Mutluluk Sıcak Bir Battaniyedir!”
 
Tanıdığınız beagle’ların en tatlısi  Snoopy, birbirinden keyifli boyamalar, aktiviteler ve oyunlarla dolu bu kitapta size güzel zaman geçirmeyi vadediyor!
Haydi kalemlerinizi kapın ve Snoopy  ile dostlarının maceralarına ortak olun!
 

Snoopy İle Yılbaşı 1/ Boyama ve Aktivite Kitabı kitap özeti

Snoopy İle Yılbaşı 1/ Boyama ve Aktivite Kitabı pdf oku

Snoopy İle Yılbaşı 1/ Boyama ve Aktivite Kitabı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.