Press ESC to close

Sırrını Biliyorum Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Sırrını Biliyorum pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 136 sayfadan oluşan Sırrını Biliyorum kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nehir Yarar tarafından kaleme alınan Sırrını Biliyorum isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19.5 cm ebatındadır. Sırrını Biliyorum kitabını 9786257343145 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sırrını Biliyorum pdf oku indir.

Sırrını Biliyorum pdf indir

Akıp giden satırların sözcüsü Nehir Yarar, ceplerinde sırlarla kapımızı çalıyor. Büyük ufak tüm karakterlerin el ele verip ilmek ilmek, rengârenk işlediği bu roman yine çok sevilecek. 
 
Sırlara hazır kulaklar ile satırları seven gözler yeterince yaklaştıysa buyurun şenliğimize. Tanımadıkları birini mutlu etmek için birleşen eller, şimdi de size uzanıyor. Haydi!
 

Her şey Tuğçe ve ailesinin yeni bir apartmana taşınmasıyla başlar. Tuğçe’nin önünde alışması gereken yeni bir ev, okul ve arkadaşlar varken bir de babannesi, oda arkadaşı olmak üzere çıkagelir. Üstüne üstlük Tuğçe dairelerine ulaşan esrarengiz bir mektupla da ilgilenmelidir. Bu sahipsiz mektup, içindeki sırlarla apartman sakinlerini hiç ummadıkları yerlere götürür. 
 

Sırrını Biliyorum kitap özeti

Sırrını Biliyorum pdf oku

Sırrını Biliyorum Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.