Press ESC to close

Siri’nin Maceraları 1: İmparatorun Hazinesi Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Siri’nin Maceraları 1: İmparatorun Hazinesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789750853999 sayfadan oluşan Siri’nin Maceraları 1: İmparatorun Hazinesi kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Patric Nyström Per Demervall tarafından kaleme alınan Siri’nin Maceraları 1: İmparatorun Hazinesi isimli kitap 01.07.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Siri’nin Maceraları 1: İmparatorun Hazinesi kitabını Darmin Hadzibegovic numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Siri’nin Maceraları 1: İmparatorun Hazinesi pdf oku indir.

Siri’nin Maceraları 1: İmparatorun Hazinesi pdf indir

Havalar ısınmış, Vikingler’in Miklagård’a (İstanbul’a) doğru yelken açma zamanı yaklaşmıştır. Kabile reisinin kızı Siri de yolculuğa katılmak ister ama babası Siri’nin gelmesine izin vermez; kızının bu yolculuk için halen ufak olduğunu düşünmektedir. Lakin bu, Siri’yi durduramaz ve ufak Viking gemide bir yere saklanır. Gemide imparatora ulaştırılacak gizemli bir kutu mevcuttur. Siri’nin kutuyu ele geçirmeye çalışan düzenbazIara karşı bütün cesaretini ve zekâsını kullanması gerekecektir.
 
“Hız kesmeyen hikâyesi, iyi araştırılarak dizayn edilmiş çizimleri ve başroldeki kuvvetli ufak kız kişiliğiyle Siri’nin maceraları her yaştan insana hoş bir okuma deneyimi sunuyor. Özellikle de zamanımızda daha çok kulak verilmesi gereken, Ortaçağ’da geçen kültürel bir buluşma hikâyesini çok güzel bir biçimde aktarmayı başarıyor.”
İstanbul İsveç Araştırma Enstitüsü
 
“Cesur ve tatlı Viking kız Siri ile ilgiliki bu seri gerçek bir başyapıt.”
Sture Hegerfors, İsveç Çizgi Roman Akademisi

Siri’nin Maceraları 1: İmparatorun Hazinesi kitap özeti

Siri’nin Maceraları 1: İmparatorun Hazinesi pdf oku

Siri’nin Maceraları 1: İmparatorun Hazinesi Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.