Press ESC to close

Şirin – Süt Kardeşliği Kulübüne Nasıl Girdim? Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Şirin – Süt Kardeşliği Kulübüne Nasıl Girdim? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Şirin – Süt Kardeşliği Kulübüne Nasıl Girdim? kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Şirin – Süt Kardeşliği Kulübüne Nasıl Girdim? isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şirin – Süt Kardeşliği Kulübüne Nasıl Girdim? kitabını 9786050817225 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şirin – Süt Kardeşliği Kulübüne Nasıl Girdim? pdf oku indir.

Şirin – Süt Kardeşliği Kulübüne Nasıl Girdim? pdf indir

“Lokum ve ben şiddetle başımızı salladık. Yardım etmek kolaydı, şimdi önümüzde aşmamız gereken kocaman bir süt kutusu engeli vardı. Arkadaşlarımızın, Volkanların evin arka bahçesine girmelerini seyrettik. Demek toplantılarını burada yapıyorlardı. Acaba kime yardım ediyorlardı; durumu kötü olanlara mı, hastalara mı, hayvanlara mı? Daha da heyecanlandık, kesinlikle bu kulübe girmemiz gerekiyor.”

Yardım etmek güzeldir fakat her yardımın o insana faydası olur mu? Şirin bir süt kutusunun peşinden gittiği bu hikâyede “gerçek yardım”ın ne olduğunu öğreniyor.

Şirin – Süt Kardeşliği Kulübüne Nasıl Girdim? kitap özeti

Şirin – Süt Kardeşliği Kulübüne Nasıl Girdim? pdf oku

Şirin – Süt Kardeşliği Kulübüne Nasıl Girdim? Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.