Press ESC to close

Şirin – Evcil Bir Balinam Var! Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Şirin – Evcil Bir Balinam Var! pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Şirin – Evcil Bir Balinam Var! kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Şirin – Evcil Bir Balinam Var! isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şirin – Evcil Bir Balinam Var! kitabını 9786050817218 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şirin – Evcil Bir Balinam Var! pdf oku indir.

Şirin – Evcil Bir Balinam Var! pdf indir

“Hemen telefonun başına geçip, çok çevreci olduklarını bekleme müziklerindeki kuş seslerinden hemen anladığımız yardım derneğini aradık. Telefona çok tatlı bir abla çıktı. Bizim balinalara yardım etmek istediğimizi anlayınca sevincinden çıldırdı. Yavru bir balinaya anne olabileceğimizi dile getirdi. Bu ne havalı bir annelikti böyle! Çevremde önceden hiç balina annesi görmemiştim. Çok heyecanlanmıştım.”

Dünyayı daha iyi bir yer hâline getirmek için bir balinaya anne olmaya karar veren Şirin’in tek derdi balinasını nasıl doyuracağıyken beklenmedik olaylarla Şirin, yardım kuruluşlarının önemini ve herkese güvenmemek gerektiğini fark ediyor.

Şirin – Evcil Bir Balinam Var! kitap özeti

Şirin – Evcil Bir Balinam Var! pdf oku

Şirin – Evcil Bir Balinam Var! Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.