Press ESC to close

Sıra Dışı Mucitler Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Sıra Dışı Mucitler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 224 sayfadan oluşan Sıra Dışı Mucitler kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Attila Öztürk tarafından kaleme alınan Sıra Dışı Mucitler isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Sıra Dışı Mucitler kitabını 9786059484473 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sıra Dışı Mucitler pdf oku indir.

Sıra Dışı Mucitler pdf indir

21. yüzyılın yüksek konforunu yaşarken şöyle bir çevremize incelediğimizde hayat kalitemizi artıran, işlerimize hız veren, yaşantımızı kolaylaştıran sayısız araç gereçle karşılaşırız. Lakin bunların çoğu biz dünyaya geldiğumuzdan beri etrafımızda olduklarından, hemen hepsinin birilerinin emek harcayarak, düşünerek, kabiliyetlerini ortaya koyarak keşfettikleri buluşlar olduklarını pek aklımıza getirmeyiz.
Gerek tıp gerek fizik, kimya, matematik veya astronomiye dayalı tüm bilgilerimizin, örneğin hastalıkların nedenlerinin ve tedavi metotlarınin tespitinden dünyamızın da içinde bulunduğu Güneş Sistemi’nin keşfine, atomun yapısından matematikteki temel kavramlara kadar her şeyin bilinmekte olmasında yine bazı bireylerin görev aldıklarını aklımıza getirmeyiz. Lakin bir an için, tüm bunların yaşamımızdan çıktığını veya söz konusu bilgilere hiç sahip olmadığımızı düşündüğümüzde bu buluşların yaşamımızda vazgeçilmez yerler kaplıyor olduklarını daha iyi anlarız.
İşte bu kitabın hazırlanış amacı, söz konusu değerleri görülmektedirmak; mucitlerini bir kez daha anmak ve güzel bir şeyin ortaya çıkması için düşünmenin, güzel amaçlar uğrunda gayret ve sabır göstermenin, eldeki imkânları doğru kullanmanın dünyaya ve insanlığa nasıl iyilik, barış, güven ve güzellik olarak yansıdığını görmemize yardımcı olmaktır

Sıra Dışı Mucitler kitap özeti

Sıra Dışı Mucitler pdf oku

Sıra Dışı Mucitler Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.