Press ESC to close

Sihirli Küpe Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Sihirli Küpe pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 184 sayfadan oluşan Sihirli Küpe kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Fatih Erdoğan tarafından kaleme alınan Sihirli Küpe isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Sihirli Küpe kitabını 9789753100762 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sihirli Küpe pdf oku indir.

Sihirli Küpe pdf indir

Ah Elif! Nasıl da zor geçiyor onun geceleri! Mutfak dışında yalnızca tek bir odaları var yatıp uyudukları. Ağabeyleri, ablaları bir de annesi, iki sedir ve bir yer yatağına sığmak zorundalar. Üff! Ablası da ikide bir dönüp durmasa olmaz! Bir yanda annesi, bir yanda ablası, zavallı Elif’in uyuması ne olabilecek! Keşke, diyor bir gün, komşu ona oyuncak bebek yatağını armağan ettiğinde. Keşke şu bebek yatağına sığabilecek kadar ufak olsaydım da şöyle gerine gerine uyusaydım tek başıma kendi yatağımda!
Ah Elif! Ne vardı bu kelimeleri şu parkın ortasındaki meşe ağacının altından geçerken söyleyecek! Bakın işte meşe ağacı Elif’in dileğini duymuş ve dallarını sallamaya başladı bile! En üst dallardan bir palamut ha düştü ha düşecek!
Dizinin tutkunları iyi bilir bunun ne anlama geldiğini Ve bir kez başına palamut düşen kahramanlarımızın başlarına nasıl da akla hayale gelmedik, heyecan dolu maceralar geldiğini Sihirli Küpe’de sizi soluksuz okuyacağınız bir macera bekliyor; hem duygulanacak, hem gülmekten katılacaksınız
8 yaş ve üzeri tüm çocukların beğenerek okuduğu Sihirli Dizi’yi “okumasevmezlik” nasıl tedavi edileceğinde güvenle tercih edebilirsiniz…
Her çocuğa, iyi kitap…

Sihirli Küpe kitap özeti

Sihirli Küpe pdf oku

Sihirli Küpe Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.