Press ESC to close

Sero İle Balığı / Hop! Uzak Dur Benden Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Sero İle Balığı / Hop! Uzak Dur Benden pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Sero İle Balığı / Hop! Uzak Dur Benden kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Aslı Alpay tarafından kaleme alınan Sero İle Balığı / Hop! Uzak Dur Benden isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 23 x 23 cm ebatındadır. Sero İle Balığı / Hop! Uzak Dur Benden kitabını 9786258028133 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sero İle Balığı / Hop! Uzak Dur Benden pdf oku indir.

Sero İle Balığı / Hop! Uzak Dur Benden pdf indir

Benim bedenim yalnızca bana aittir.
Hayır her zaman hayırdır.
Hop! Benden uzak dur!
 
Uzman Psikolog ve adli görüşmeci Aslı ALPAY ‘ın yazdığı ‘Sero ile Balığı’ adlı serinin ikinci kitabında, Sero ile balığı mahremiyet ile ilgili konuşuyorlar.
Çocuk istismarını engellemeye yönelik senaryoların bulunduğu bu kitapta; erken çocukluk dediğimiz gelişim zamanındaki çocukları bilgilendirmeye yönelik olarak,  bedenimize ait özel bölgelerin neler olduğu, kişisel mesafenin ne demek olduğu ve  ihmal veya istismar karşısında yapılması gerekenleri Sero ile Balığı’nın paylaşmasına tanık olacaksınız.
Çocuklarına mahremiyet eğitimi vermek isteyen ebeveynler, alanda çalışan uzman ve eğitimcilere destek olabilecek bu kitap okul öncesi gelişim çağındaki çocukların farkındalık kazanmasını sağlayacak nitelikte.

Sero İle Balığı / Hop! Uzak Dur Benden kitap özeti

Sero İle Balığı / Hop! Uzak Dur Benden pdf oku

Sero İle Balığı / Hop! Uzak Dur Benden Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.