Press ESC to close

Şapkadaki Balık Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Şapkadaki Balık pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Şapkadaki Balık kitabı 36 olarak çıkarılmıştır. Melek Özlem Sezer tarafından kaleme alınan Şapkadaki Balık isimli kitap 9786052079195 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Şapkadaki Balık kitabını 05.03.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şapkadaki Balık pdf oku indir.

Şapkadaki Balık pdf indir

Sıcak bir yaz günü kalabalık bir aile deniz kenarında piknik yapmaktadır. Birden büyükbabanın şapkası denize düşer, şapkayı çıkardıklarında içinde birazcık kum, birazcık yosun, bir de kıpır kıpır, minicik kırmızı bir balık mevcuttur. Ne yapacağını bilemeyen aile, bu kırmızı balığı bardağa koydukları gibi eve getirir. Ama balık denizi özlemektedir… Evdekiler her sabah denizden gelen bir sürprizle uyanır: Bir gece deniz tuzu her yanı kaplamış, başka bir gece yosunlar dört bir yana saçılmıştır.
Melek Özlem Sezer bu kitabında, doğadaki her canlının yaşamına saygı göstermenin ne kadar mühim olduğunu, seslerle örülü yalın bir dille anlatıyor. Deniz Üçbaşaran’ın büyülü çizimleri ise sizi masmavi kumsallara götürecek.

Şapkadaki Balık kitap özeti

Şapkadaki Balık pdf oku

Şapkadaki Balık Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.