Press ESC to close

Şamatalı Köy Serisi Takım Set (Karton Kapak 3 Kitap) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Şamatalı Köy Serisi Takım Set (Karton Kapak 3 Kitap) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 336 sayfadan oluşan Şamatalı Köy Serisi Takım Set (Karton Kapak 3 Kitap) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Astrid Lindgren tarafından kaleme alınan Şamatalı Köy Serisi Takım Set (Karton Kapak 3 Kitap) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şamatalı Köy Serisi Takım Set (Karton Kapak 3 Kitap) kitabını 5026548065665 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şamatalı Köy Serisi Takım Set (Karton Kapak 3 Kitap) pdf oku indir.

Şamatalı Köy Serisi Takım Set (Karton Kapak 3 Kitap) pdf indir

Kitapları 91 dile çevrilen ve 145 milyondan fazla satan dünyanın en ünlü çocuk kitapları yazarı Astrid Lindgren’in en bi hayli beğeni alan serisi olan olan ve eğitimciler/öğretmenler tarafından çocuklarımıza okunması için önerilen Şamatalı Köy Serisi sizleri bekliyor.
 
 
ŞAMATALI KÖY (1. Kitap)
 
Şamatalı Köy’ün Sakinlerinden Bir Davet Var!
 
Köyümüzün adı Şamatalı Köy. Burası çok ufak bir köy, yalnızca üç tane çiftlik evi var: Kuzey Çiftliği, Orta Çiftlik ve Güney Çiftliği. Ve yalnızca altı çocuk var:
Lasse, Bosse ve ben. Olle, Britta ve Anna.
 
Çocuk edebiyatı denilince akla ilk gelen yazar Astrid Lindgren’den unutulmaz bir klasik… Her günü bayrama ve Şamatalı Köy’ü de bayram yerine çeviren çocuklar, bir kez daha neşenin yaratıcılığını gösteriyor ve bizi yaşanan güne, solunan havaya merhaba demeye davet ediyorlar.
 
 
ŞAMATALI KÖY’DE EĞLENCE (2. Kitap)
 
 
Şamatalı Köy’de eğlence dorukta. Şamatalı Köy’ün Çocukları keyifli oyunlar oynayıp dağlara tırmanıyor, ormanlarda geziniyor, Taş Devri öküzü yakalayıp, biberonla kuzuları
besliyorlar. “Şamatalı Köy’ü görmemiş olanlara üzülüyoruz,” diyor bizim afacanlar ve dünyanın bütün çocuklarını köylerine davet ediyorlar. Ormanda kamp kurmaya, göl kıyısında ateş yakıp şarkılar söylemeye çağırıyorlar.
 
Üç kitaplık serinin ikinci kitabı olan “Şamatalı Köy’de Eğlence”, bizleri paylaşmanın, keşfetmenin ve hayal kurmanın büyülü dünyasına götürüyor.
 
 
ŞAMATALI KÖY’DE NELER OLUYOR? (3. Kitap)
 
Şamatalı Köy’ün altı buçuk çocuğunun macerası bu kitapta son buluyor. Kız çocuklarını küçümseyen Kalle onlara yeni oyunlar oynamaya devam ediyor. Ama kızlar zekâlarını tercih ederek, Kalle’nin ve diğer oğlanların oyunlarını bozup onlara iyi bir ders veriyorlar. Büyük Köy’e alışverişe giden kızlar unutkanlıklarının cezasını çekerek defalarca bakkala dönmek zorunda kalıyorlar. Her günü bayrama ve Şamatalı Köy’ü de bayram yerine çeviren çocuklar, bir kez daha neşenin yaratıcılığını gösteriyor ve bizi yaşanan güce, solunan havaya merhaba demeye davet ediyorlar.

Şamatalı Köy Serisi Takım Set (Karton Kapak 3 Kitap) kitap özeti

Şamatalı Köy Serisi Takım Set (Karton Kapak 3 Kitap) pdf oku

Şamatalı Köy Serisi Takım Set (Karton Kapak 3 Kitap) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.