Press ESC to close

Şamanların Sonuncusu Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Şamanların Sonuncusu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 88 sayfadan oluşan Şamanların Sonuncusu kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mehmet Fırat Pürselim tarafından kaleme alınan Şamanların Sonuncusu isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şamanların Sonuncusu kitabını 9786257266826 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şamanların Sonuncusu pdf oku indir.

Şamanların Sonuncusu pdf indir

Pek çok genç gibi Kurt da adını sevmiyor, hele bir de soyadı var ki, o daha da fena geliyor ona: Kurdadost. İkisi bir araya gelince iyice çekilmez oluyor: KURT KURDADOST. Doğrusu ilk bakışta çok da haksız denemez Kurt’a.
Arkadaşlarının dalga geçtiği adıyla olduğu kadar geceleri uykularını bölen kâbuslarıyla da başı dertte. Bunlar yetmezmiş gibi anne-babasının sürekli olarak fısıldaştıkları aile sırrı da kafasını meşgul ediyor. Adının nereden ortaya çıktığını, kâbuslarının nedenini ve aile sırrını öğrenmesinin yolunun geçmişin kutlu efsanelerinden geçeceğini anlaması genç Kurt’un yaşamını nasıl değiştirecektir?
Şamanların Sonuncusu’nda, sırlar Türk, Kürt, Roma mitolojilerinin metinleriyle aydınlanırken geçmişin günümüzü ve geleceği nasıl şekillendirdiğine de tanık olacaksınız.

Şamanların Sonuncusu kitap özeti

Şamanların Sonuncusu pdf oku

Şamanların Sonuncusu Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.