Press ESC to close

Şahmeran’ın Sırları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Şahmeran’ın Sırları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 200 sayfadan oluşan Şahmeran’ın Sırları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hurihan Yıldırım tarafından kaleme alınan Şahmeran’ın Sırları isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şahmeran’ın Sırları kitabını 9786050942729 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şahmeran’ın Sırları pdf oku indir.

Şahmeran’ın Sırları pdf indir

Geçmişle günümüzü birleştiren içi içe geçmiş iki hikâyeden oluşan Şahmeran’ın Sırları, okurları hem keyifli ve heyecanlı bir serüvene hem de dillere destan bir efsaneye davet ediyor.
Rana Demir, okulun son günü hem karne alacağı hem de tatile gideceği için çok mutlu. Takdir alacağından da çok emin. Oysa onu bir sürpriz bekliyor. Tatil boyunca da araştırması ve tamamlaması gereken bir görev! Şimdi ailesiyle gittiği gizemli şehir Tarsus’ta Şahmeran efsanesinin peşine düşmesi gerek. Ona yardım edebilecek bireyler ise muziplikleriyle ünlü abisi Özgür ve kuzeni Cesur. Abisi ve kuzeni ile çıktıkları bu macerada Rana’nın başına neler gelecek? Şahmeran’ın sırlarına ulaşabilecek mi?
Şahmeran’ın Sırları her ne kadar çocuklar kadar büyüklerin de heyecanla okuyacakları bir kitapsa da çocuklar için yazıldı.Onların hayal güçlerini artırırken efsanelere merak ve ilgi duymalarını sağlıyor. Bir yandan okumanın tadını sunuyor; öte yandan dostluk, arkadaşlık, sevgi, barış, aile, hayvan hakları gibi evrensel kavramların önemini vurguluyor. Şimdi çocuklara düşen, onları çok iyi tanıyaneğitimci-yazar Hurihan Yıldırım’ın kaleminden çıkan bu kitabı tadını çıkararak okumak… Feyza Hepçilingirler

Şahmeran’ın Sırları kitap özeti

Şahmeran’ın Sırları pdf oku

Şahmeran’ın Sırları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.