Press ESC to close

Sabırsız Cansu Konu: Sabır / Minik Dostlarımız Serisi Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Sabırsız Cansu Konu: Sabır / Minik Dostlarımız Serisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Sabırsız Cansu Konu: Sabır / Minik Dostlarımız Serisi kitabı 40 olarak çıkarılmıştır. Eleni Daskalaki tarafından kaleme alınan Sabırsız Cansu Konu: Sabır / Minik Dostlarımız Serisi isimli kitap 9786059441452 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Sabırsız Cansu Konu: Sabır / Minik Dostlarımız Serisi kitabını 05.12.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sabırsız Cansu Konu: Sabır / Minik Dostlarımız Serisi pdf oku indir.

Sabırsız Cansu Konu: Sabır / Minik Dostlarımız Serisi pdf indir

Cansu anaokulunda bir çok şey öğreniyordu. Tek sorunu sabırsız olmasıydı. Beklemeyi hiç sevmezdi. İstediği şeyin hemen gerçekleşmesini beklerdi. Sabırsızlıklarıyla başı belada olan Cansu acaba sonunda sabırlı olmayı öğrenebilecek mi?
 
“Minik Dostlarımız” serisindeki kitaplar, pedagojik destek alınarak bi hayli beğeni alan Türk ve yabancı yazar ve çizerle birlikte hazırlanmıştır ve öğretmelerin aktivitelerinde, ailelerin ise çocuklarıyla birlikte zaman geçirirken kullanabilecekleri yardımıcı kaynaklardır.
“Minik Dostlarımız” serimizdeki hikâyeler çocuklarımızın duygusal ve içsel çatışmalarını çözmesine yardımcı olmaktadırken, çocuklara erken yaşta okuma sevgisini aşılar.

Sabırsız Cansu Konu: Sabır / Minik Dostlarımız Serisi kitap özeti

Sabırsız Cansu Konu: Sabır / Minik Dostlarımız Serisi pdf oku

Sabırsız Cansu Konu: Sabır / Minik Dostlarımız Serisi Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.