Press ESC to close

Robit 3 / Gıcırtılı Bir Macera Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Robit 3 / Gıcırtılı Bir Macera pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786050843699 sayfadan oluşan Robit 3 / Gıcırtılı Bir Macera kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Shane Hegarty tarafından kaleme alınan Robit 3 / Gıcırtılı Bir Macera isimli kitap 08.12.2021 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Robit 3 / Gıcırtılı Bir Macera kitabını Ben Mantle numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Robit 3 / Gıcırtılı Bir Macera pdf oku indir.

Robit 3 / Gıcırtılı Bir Macera pdf indir

Robit, bir zamanlar oyuncak bir robottu, fakat hurdaya atıldığından ve yalnızca iki buçuk kusurlu anı ile uyandığından beri çok yol kat etti. Robit, eskiden tanıştığı bir evcil hayvan robotu gördüğünde onu takip eder ve gökdelenlerle dolu şehrin tam ortasında evcil hayvan robotlarıyla dolu gizli bir park keşfeder.
Kırılmış yahut terk edilmiş evcil hayvan robotların yaşadığı bu park, bunun yanı sıra evcil hayvan robotları seven çocukların da oyun alanıdır. Robit, gıcırdayıp duran bu hasarlı robotlara yardım etmenin bir yolunu bulmalıdır. Lakin duyguları dikkatini dağıttığında üzüntü Robit’in kapısını çalar. Belki o da diğer robotlar gibi bozulmuştur. Robit, dostlarının yardımıyla neyin yanlış olduğunu çözebilecek midir?
Hafızalardan silinmeyecek bir dayanıklılık ve umut hikâyesi…

Robit 3 / Gıcırtılı Bir Macera kitap özeti

Robit 3 / Gıcırtılı Bir Macera pdf oku

Robit 3 / Gıcırtılı Bir Macera Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.