Press ESC to close

Robin Hood / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Robin Hood / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 48 sayfadan oluşan Robin Hood / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. John Turvey tarafından kaleme alınan Robin Hood / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Robin Hood / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786052491270 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Robin Hood / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Robin Hood / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Nottingham. Robin Hood’un ormana gidişinden bir yıl sonraki güneşli bir Eylül gününün öğle saatlerinden sonrası. Böylesi güzel bir günde, hayatta olmak çok güzeldi. Ama atıyla şehri dolaşmaya çıkan Şerif pek mutlu görünmüyordu. Duvarın yanında ok ve yayla atış yapan bazı adamlara bakmak için durdu. Hepsi de iyiydi ama, hepsinden iyi olan sakallı iri bir adam vardı. En kaliteli atışı her zaman o yapıyordu.
Şerif, adamlarından birine “O adama buraya gelmesini söyle” dedi. Son haftalar Şerif için çok kötü geçmişti. Sherwood Ormanı’nda hırsızlar vardı. Zengin kimseler paralarını kaybediyorlardı orada. Hattâ Şerif bile, yanında adamları olmadan oradan geçmeyi sevmiyordu. “Eğer böyle bir adamım olursa kimseden korkmam,” diye düşündü.
Adam geldiğinde, Şerif ona baktı. Onun iri değil, bir dev olduğunu gördü. “Adın ne, kimin adamısın?” diye sordu.
“Reynold Greenleaf,” diye yanıt verdi dev, “Kendimden başka kimsenin adamı değilim. Ama isteğe göre, sizin adamınız olurum.”
“Benim de isteğim bu,” dedi Şerif. “Yarın kaleye gel. Adamlarım sana ne yapacağını söyler.

Robin Hood / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Robin Hood / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Robin Hood / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.