Press ESC to close

Q Bebek Görsel Eğitim Setim (12+Ay) (Türkçe-İngilizce) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Q Bebek Görsel Eğitim Setim (12+Ay) (Türkçe-İngilizce) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 12+ Ay sayfadan oluşan Q Bebek Görsel Eğitim Setim (12+Ay) (Türkçe-İngilizce) kitabı olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Q Bebek Görsel Eğitim Setim (12+Ay) (Türkçe-İngilizce) isimli kitap 23 x 12 cm dilinde ve ebatındadır. Q Bebek Görsel Eğitim Setim (12+Ay) (Türkçe-İngilizce) kitabını 8681465072591 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Q Bebek Görsel Eğitim Setim (12+Ay) (Türkçe-İngilizce) pdf oku indir.

Q Bebek Görsel Eğitim Setim (12+Ay) (Türkçe-İngilizce) pdf indir

Q BEBEK ÜRÜNLERİMİZ
Erken çocukluk dönemi (0-6 yaş) boyunca Zeka Gelişimi temelde çocuğun farklı öğrenme tecrübeleri ile karşılaşmasına bağlıdır. Bebek ve çocuklarla gerçekleştirilecek  en iyi öğrenme deneyimini onlarla birebir etkileşim içinde oynanacak oyunlarla sağlanabilir. 
 
Bu temelde setlerimiz bebek ve çocuklarımızın IQ & EQ gelişimlerini desteklemek üstün bir gelişim programını destekleyici nitelikte ve pedagojik ilkeler ışığında Çocuk Gelişim Uzmanlarımız tarafından hazırlanmıştır.
 
Özel olarak bir araya getirilen, ailelerimiz tarafından rahatça kullanlabilecek özelliklerde ve zengin içeriklere sahip tüm Q Bebek ürünlerimizde bebek ve çocuklarımızın, IQ & EQ üst gelişimleri ile birlikte Bilişsel Gelişim, Dil Gelişimi, Sosyal-Duygusal Gelişim ve Motor Gelişim alanlarının desteklenmesi ve geliştirilmesi amaçlanmaktadır.
 
Q BEBEK GÖRSEL EĞİTİM SETİM KULLANIM
 
Q Bebek Görsel Eğitim Setim 12 ay ve üzeri bebek ve çocuklarımızın dil ve bilişsel gelişimlerini desteklemek üzere Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanmış ve benzeri olmayan bir eğitim materyalidir.
 
Setimizde sırası ile Benim odam, Duygular, Dünyamız, Eşyalar, Gıdalar, Hayvanlar, Kıyafetler, Meslekler, Oyuncaklar, Renk-şekil-sayılar, Taşıtlar ve Vücudumuz konu başlıklarına ait gerçek resimlerden oluşan toplam 120 kalın karton kart bulunmaktadır.
 
Kartların isimleri Türkçe ve İngilizce olarak verilmiştir.
 
Kartların gerçek fotoğraflarından oluşması bebeğinizin gerçekle aynı olan insan, hayvan veya objeyi görünce alakalı nesneyi somut biçimde incelemesini sağlayacaktır.
 
Fotoğraflardaki  sadelik, renklerdeki canlılık ve seçilen konular ve fotoğraflar eğitim kartlarının bebeğinizin dikkatini basit bir şekilde çekebilmesini sağlar.
 
Tüm kartların ön yüzlerinde gerçek fotoğraflar, arka sayfalarında kullanılan nesne, insan veya hayvanın adı ve alakalı sorular ve yanıtlar bulunmaktadır. Bebeğinizin 12. aydan ibu yana konuşmaya hazırlık safhasında kartlardaki yanıtlar ile 18. aydan ibu yana konuşmaya başladıktan sonra da sorular ile dil gelişimine destek olabilirsiniz. Bunun yanı sıra fotoğraflar ve konular ile alakalı konuşmanız, onu da konuşmaya teşvik etmeniz ve taklitler, canlandırmalar ve oluşturabileceğiniz dramalar ile sosyal-duygusal ve bilişsel gelişimine de destek olabilirsiniz.
 
Kartların kullanımına yazımızın detayında bulunan sıralama ile start verilmesi tavsiye olunur.
 
*12. Ay saygınlığı ile;
Renk Kavramı, Şekil Kavramı, Sayı Kavramı, Gıdalar,
 
*15. ay saygınlığı ile;
Hayvanlar, Oyuncaklar, Benim Odam, Kıyafetler,
 
*18. ay saygınlığı ile;
Vücudumuz, Taşıtlar, Duygular, Meslekler
 
*24. Ay saygınlığı ile sözcüklerin Türkçe ve İngilizce isimleri birlikte kullanılmaya başlanarak bebek ve çocuğunuzun İngilizce ile de tanışmasını sağlayabilirsiniz.( Kelimelerin İngilizce telaffuzlarının doğru biçimde yapılmasını öneririz.)
 
Çocuklara farklı zamanlarda farklı  kartlar tekrar gösterilerek alakalı konunun pekiştirilmesini de sağlanır.
 
Kartların bebek ve çocuklarımız tarafından ağıza alınamamasına ve kendisine zarar verecek şekillerde kullanılmamasına lütfen dikkat ediniz.
 
Q Bebek Kavram Eğitim Kartlarım ailelerimiz, okul öncesi eğitim ve özel eğitim kurumları tarafından rahatlıkla kullanılabilecek biçimde hazırlanmıştır.

Q Bebek Görsel Eğitim Setim (12+Ay) (Türkçe-İngilizce) kitap özeti

Q Bebek Görsel Eğitim Setim (12+Ay) (Türkçe-İngilizce) pdf oku

Q Bebek Görsel Eğitim Setim (12+Ay) (Türkçe-İngilizce) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.