Press ESC to close

Piyango Bileti Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Piyango Bileti Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 104 sayfadan oluşan Piyango Bileti Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Jules Verne tarafından kaleme alınan Piyango Bileti Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Piyango Bileti Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786052499467 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Piyango Bileti Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Piyango Bileti Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

‘Deniz Kurdu’ lakaplı gemici Ole Kamp Norveç’in sayısız güzelliklerle çevrili ufak bir köyünde yaşamaktadır. Hansen’lerin kızı Hulda ile nişanlıdır ve evlenmek için paraya ihtiyacı mevcuttur. Bu amaçla son kez olmak üzere bir yıl kadar sürecek zorlu bir deniz yolculuğuna çıkmaktadır. 
Bu genç ve korkusuz denizci, sevdiği kıza yazdığı ve dünyanın çeşitli limanlarından gönderdiği mektuplarda, Hulda’ya bir sırdan söz etmektedir. Bu sır nedir? Ole Kamp’ın dönmesi ile bu sır çözülebilecek midir? Ya da Ole Kamp fırtınalar ve buz denizleri ile dolu bu maceradan dönebilecek midir? 

Piyango Bileti Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Piyango Bileti Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Piyango Bileti Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.