Press ESC to close

Pırpır Hikaye Seti (5 Kitap) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Pırpır Hikaye Seti (5 Kitap) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 240 sayfadan oluşan Pırpır Hikaye Seti (5 Kitap) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Asuman Sarıtaç tarafından kaleme alınan Pırpır Hikaye Seti (5 Kitap) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Pırpır Hikaye Seti (5 Kitap) kitabını 9786059375863 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Pırpır Hikaye Seti (5 Kitap) pdf oku indir.

Pırpır Hikaye Seti (5 Kitap) pdf indir

Pırpır Hikâye Seti, 8 yaş ve üzeri çocuklarımızın gündelik yaşamından kesitlerle güçlendirilmiş, çocuklarımızın kendilerini bulacağı 10 hikaye 5 kitaptan buluşmaktedir. Pırpır’ın okula başlamasıyla hikâyemizde başlar. Okulun ilk gün korkusu okul bahçesine girinceye kadar devam eder. Bahçeye adım atmasıyla tatlı bir heyecana dönüşüverir ve dostlarıyla seneler sürecek keyifli bir macera böylece başlamış olur.
Komşuluk yaşamına, yardımlaşma vurgusuyla değinen, huzurevi ziyaretiyle hem büyüklere saygıyı hem de armağanleşmeyi çocuklara imrendiren hikâyelerle bu macera devam eder.
Annesiyle alışverişe çıkıp kaybolan Pırpır annesine tekrar kavuşmasıyla havalara uçar. Hasta olup ilaçlarla başı belaya girmiş, sır saklamak ve sorumluluk almak hususunda büyük bir imtihanla yüz yüze kalır. Balık tutmaya dostlarıyla birlikte gidip çevreyi neden temiz tutmamız konusuna dikkat çeker.
 
Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu   TTKB Dik Temel Abece yazı fontu kullanılmıştır.

Pırpır Hikaye Seti (5 Kitap) kitap özeti

Pırpır Hikaye Seti (5 Kitap) pdf oku

Pırpır Hikaye Seti (5 Kitap) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.