Press ESC to close

Pirinç Lapası ve Küçük Ejderha (Karton Kapak) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Pirinç Lapası ve Küçük Ejderha (Karton Kapak) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 40 sayfadan oluşan Pirinç Lapası ve Küçük Ejderha (Karton Kapak) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Feridun Oral tarafından kaleme alınan Pirinç Lapası ve Küçük Ejderha (Karton Kapak) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20 x 27 cm ebatındadır. Pirinç Lapası ve Küçük Ejderha (Karton Kapak) kitabını 9789750853142 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Pirinç Lapası ve Küçük Ejderha (Karton Kapak) pdf oku indir.

Pirinç Lapası ve Küçük Ejderha (Karton Kapak) pdf indir

Bir sabah uyanıp da her gün yaptığınız şeyleri tekrar etmekten sıkılırsanız ne olur?
Her gün pirinç lapası yiyen, bir gün bundan sıkılan ufak ejderha, yeni keşiflerde bulunmak üzere yollara düşer. Sonunda, akşama sofrada yine pirinç lapası mevcuttur karşısında… Hayatında pirinç lapasının yerini değiştiremese de, yeni dostlarıyla belki de yaşamını değiştirecek ufak ejderhanın hikâyesi…
Her çalışmasıyla gönlümüzü yeniden fetheden Feridun Oral’dan harika bir kitap daha: Pirinç Lapası ve Küçük Ejderha. Yurtiçinde ve yurtdışında bir çok sergi, bienal ve yarışmaya katılan Feridun Oral, kitaplarıyla çeşitli ödüller aldı. 2010’da YKY’den yayımlanan kitapları “Baloncu Dede ve Üç Küçük Yaramaz” ile “Benekli Faremi Gördünüz mü?” başlıklarını taşıyordu.

Pirinç Lapası ve Küçük Ejderha (Karton Kapak) kitap özeti

Pirinç Lapası ve Küçük Ejderha (Karton Kapak) pdf oku

Pirinç Lapası ve Küçük Ejderha (Karton Kapak) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.