Press ESC to close

Peygamberimizin Arkadaşları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Peygamberimizin Arkadaşları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 84 sayfadan oluşan Peygamberimizin Arkadaşları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Prof. Dr. Adnan Demircan tarafından kaleme alınan Peygamberimizin Arkadaşları isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20 x 20 cm ebatındadır. Peygamberimizin Arkadaşları kitabını 9789755485003 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Peygamberimizin Arkadaşları pdf oku indir.

Peygamberimizin Arkadaşları pdf indir

Ülkemizde son haftalarda Hz. Peygamber’in yaşamına (Siyer) olan ilginin arttığı görülmektedir. Lakin bu ilginin bi hayli hızlı artışına rağmen içerik ve kalite artışı ne yazık ki son derece yavaş devam ediyor, günümüz insanına ihtiyaç duyduğu dil, içerik ve üslupta yeni yayınlar verilememektedir. İşte bu ihtiyacı bir nebze de olsa gidermek için öncedensinde ilkokul düzeysindeki çocuklarımız için bir araya getirdiğimız serinin bir devamı olarak ortaokuldaki öğrencilerimize uygun Siyer kitapları bir araya getirdik. Öncekinde olduğu gibi, hem içerik hem de dil ve anlatım yönünden son derece titiz davrandığımızı ifade etmeliyiz.
Peygamberimizin Hayatı, Arkadaşları, Ahlakı ve Siyer Sözlüğü olmak üzere toplam dört kitaptan oluşan serideki temel amacımız, ortaokul düzeysindeki öğrencilerimizin Hz. Peygamber’in yaşamına, dostlarına, ahlakına dair temel bilgi düzeysini oluşturmak, yine Peygamberimizin yaşamına ilişkin karşı karşıya geldikları yahut bilmek istedikleri temel kavram, deyim ve tanımlara ulaşmalarını sağlamaktır.
Günümüzde bilgiye bi hayli hızlı ulaşım, zamanı doğru kullanmak bir bakıma eğitimin olmazsa olmazı konumundadır. Bundan dolayı de bütün kitaplarda tartışmalı konulara, farklı görüşlere temas edilmemiş ortaokul düzeysindeki bir öğrencinin eğitim kazanımlarına uygun bir anlatımla asgari düzeyde bir bilgi zemini oluşturması amaçlanmıştır.

Peygamberimizin Arkadaşları kitap özeti

Peygamberimizin Arkadaşları pdf oku

Peygamberimizin Arkadaşları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.