Press ESC to close

Pes Etmek Yok! / Çocuklar İçin 21. Yüzyıl Becerileri – Liderlik ve Sorumluluk Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Pes Etmek Yok! / Çocuklar İçin 21. Yüzyıl Becerileri – Liderlik ve Sorumluluk pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 48 sayfadan oluşan Pes Etmek Yok! / Çocuklar İçin 21. Yüzyıl Becerileri – Liderlik ve Sorumluluk kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ezgi Von Emel tarafından kaleme alınan Pes Etmek Yok! / Çocuklar İçin 21. Yüzyıl Becerileri – Liderlik ve Sorumluluk isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19.5 cm ebatındadır. Pes Etmek Yok! / Çocuklar İçin 21. Yüzyıl Becerileri – Liderlik ve Sorumluluk kitabını 9786254290640 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Pes Etmek Yok! / Çocuklar İçin 21. Yüzyıl Becerileri – Liderlik ve Sorumluluk pdf oku indir.

Pes Etmek Yok! / Çocuklar İçin 21. Yüzyıl Becerileri – Liderlik ve Sorumluluk pdf indir

Ortaokula başlamanın en heyecan verici yanlarından biri, okul başkanlığı için yapılacak seçimlerde aday olabilmekti. Öykü ve Pelin, en kuvvetli adaylardı. Sıkı bir rekabet başladı. İki aday da kendini tanıtmak için çalıştı. Ama Pelin, rakibini yenmek için Öykü’yü zor durumda bıraktı. Üstelik, kendisini destekleyenlerin ikazlarına hiç kulak asmadan…
Acaba Öykü, içine düştüğü zorluğu nasıl aşacak? Başkanlık seçimi nasıl sonuçlanacak?
21. Yüzyıl becerileri, çocuklar ve gençlerin dijital çağda başarılı ve üretken olmaları için ihtiyaç duyacağı yaşam becerileridir. Bilgi akışının ve iletişimin son derece hızlanarak çoğaldığı bir dünya çapında, çocuklar ve gençlerin bilgiyi doğru kaynaklardan edinmeyi bilmesi, doğru anlaması, kullanması ve paylaşması oldukça önem taşıyor.
Çocuklar için 21. Yüzyıl Becerileri serisi, eleştirel düşünme ve problem çözme, bilgi okur yazarlığı, doğru iletişim kurma, bilimsel araştırma gibi becerilerin kazandırılmasına destek olma maksadıyla hazırlanmıştır.

Pes Etmek Yok! / Çocuklar İçin 21. Yüzyıl Becerileri – Liderlik ve Sorumluluk kitap özeti

Pes Etmek Yok! / Çocuklar İçin 21. Yüzyıl Becerileri – Liderlik ve Sorumluluk pdf oku

Pes Etmek Yok! / Çocuklar İçin 21. Yüzyıl Becerileri – Liderlik ve Sorumluluk Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.