Press ESC to close

Peri Tozu ve Yumurta Macerası Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Peri Tozu ve Yumurta Macerası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Peri Tozu ve Yumurta Macerası kitabı 191 olarak çıkarılmıştır. Gail Carson Levine tarafından kaleme alınan Peri Tozu ve Yumurta Macerası isimli kitap 9789759910198 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Peri Tozu ve Yumurta Macerası kitabını David Christian numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Peri Tozu ve Yumurta Macerası pdf oku indir.

Peri Tozu ve Yumurta Macerası pdf indir

YokYokÜlke’ye son gelen peri Prilla o kadar enteresantı ki, YokYokÜlke bile onu Peri Barınağı’na almakta tereddüt etmişti. Prilla diğer perilerle tanıştığında “Seninle uçayım,” demek yerine “Tanıştığımıza tatmin oldum,” diyordu. Dahası, Tinker Bell’e Bayan Bell diye hatip etmişti. Her şeyiyle, bir YokYok perisinden fazla bir sakar gibi davranıyordu. En kötüsü Prilla’nın kabiliyetinin ne olduğunu (veya bir kabiliyetinin olup olmadığını) bilmemesiydi. YokYokÜlke’nin en erdemli yaratığı Güvercin Ana, Prilla’nın bir kabiliyeti olduğunu düşünüyordu, ama o dahi emin değildi.

Zalim bir kasırga, bencil bir peri, Kaptan Hook, burnu havada denizkızları, vahşi bir altın atmaca ve kötü yürekli ejderha Kyto, Güvercin Ana’nın bilgeliğini ve Tink’in cesaretini sınayacak, Prilla’nın da kendini ispat etmesini gerektirecekti. Anakaradaki Sakar çocuklar bile (hatta her nerede olursa olsun okurlar bile) YokYokÜlke’nin akıbetini belirlemekte hayati rol oynayacaklardı…

Peri Tozu ve Yumurta Macerası kitap özeti

Peri Tozu ve Yumurta Macerası pdf oku

Peri Tozu ve Yumurta Macerası Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.