Press ESC to close

Penguen Fu Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Penguen Fu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Penguen Fu kitabı 112 olarak çıkarılmıştır. Hasan Karaca tarafından kaleme alınan Penguen Fu isimli kitap 9786052793282 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Penguen Fu kitabını 14.04.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Penguen Fu pdf oku indir.

Penguen Fu pdf indir

Penguenler top oynamayı çok sevseler de kaidelerin olduğu bir oyun hiç penguence olmayacağı için oyunu penguence oynamaya karar verirler. Sahadaki takım ve top sayısını hatta sahanın neresi olduğunu bilen yok. Bir gün beklenmedik bir geminin kıyıya oturmasıyla bunun kendileri için bir mesaj olduğunu düşünen penguenler gemiden buldukları kitaplarla kaidelerin, düzenin ve renklerin olduğu yeni bir düzen yaratmaya çalışırlar. Peki farklı renklerle boyanıp bu renklere göre görevler edinen penguenlerin yaşamı gerçekten renklenecek mi?
Çocuklarınıza kaidelerin mantığını ve renkli kişiliğimizden vazgeçmeyerek neden kurallara ihtiyacımız olduğunu öğretebileceğiniz olağanüstü bir hikâye sizi bekliyor.

Penguen Fu kitap özeti

Penguen Fu pdf oku

Penguen Fu Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.