Press ESC to close

Pen Ormanda Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Pen Ormanda pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 77 sayfadan oluşan Pen Ormanda kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Raşel Meseri tarafından kaleme alınan Pen Ormanda isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15.5 x 23.5 cm ebatındadır. Pen Ormanda kitabını 9786057047250 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Pen Ormanda pdf oku indir.

Pen Ormanda pdf indir

Pen’in Gezi Parkı serüvenlerinin konu edildiği Pen Parkta adlı “direniş masalı”nın ardından, Pen direnmeye, Raşel Meseri de Pen’in izini sürmeye devam ediyor. Maceraperest ve cesur kahramanımız Pen yine doğayı korumak için direnenlerin yanında. Bu macerada, altın çıkarmak için doğayı yok etmekten kaçınmayan kötücül insanları durdurmak üzere ta Antarktika’dan yollara düşüyor… Arkadaşları ayıcık Çorh, Livan, Yıldız, Baykuş teyze ve yavruları ile birlikte Pen ormanı koruyor, orman da onları!

“Yemyeşil bir ormandaymışım… Kâh bir maymun çevikliğiyle ağaçların tepesine tırmanıyor, kâh bir kuş hafifliğiyle, çiy tanesinin bile bükebileceği narinlikte dallara tüneyip ufku seyrediyorum. Neşeli bir ıslık tutturuyorum; piyuuuu, piyuuuuuuuuuu!”

Pen Ormanda kitap özeti

Pen Ormanda pdf oku

Pen Ormanda Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.