Press ESC to close

Pedagog Onaylı Uyku Vakti Hikayeleri Seti 2 (4 Kitap) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Pedagog Onaylı Uyku Vakti Hikayeleri Seti 2 (4 Kitap) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Pedagog Onaylı Uyku Vakti Hikayeleri Seti 2 (4 Kitap) kitabı 40 olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Pedagog Onaylı Uyku Vakti Hikayeleri Seti 2 (4 Kitap) isimli kitap 9786050106213 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Pedagog Onaylı Uyku Vakti Hikayeleri Seti 2 (4 Kitap) kitabını 19.08.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Pedagog Onaylı Uyku Vakti Hikayeleri Seti 2 (4 Kitap) pdf oku indir.

Pedagog Onaylı Uyku Vakti Hikayeleri Seti 2 (4 Kitap) pdf indir

Pedagog Onaylı Uyku Vakti Hikayeleri Seti 2 (4 Kitap)

İndigo Kitap, çocuklar için pedagog onaylı kitap setini paylaşımı yaptı. Set; yayınevinin 2018 senesinde paylaşımı yaptığı, yazarı, resimleyeni ve çevireni birbirinden farklı dört kitaptan oluşuyor. Kitaplar, okuma bilmeyen ufak çocukların ilgisini çekebilmek için renkli ve keyifli çizimler içeriyor. Baskı değeri, çizimlerin göz alıcı güzellikte olmasını sağlayarak ilgi çekiciliği artırıyor. Temaları farklı olan kitaplar, problem çözme, yaratıcılık, hayal gücü, kitap sevgisi ve arkadaşlık konularında çocuklara ilham veriyor.

Dört Macera

İlk hikaye Yeni Kütüphaneci. Çocuklar okuma saati geldiğinde yerinde olmayan kütüphaneci Bayan Çokokur’u merak eder ve aramaya koyulurlar. İzleri takip ederek kütüphane rafları arasında Bayan Çokokur’u bulmaya çalışırlar. Okyanusun altından, uzayın derinliklerine kadar bir çok yere bakarlar. Tüylü ve biraz farklı yeni bir kütüphaneci bulurlar…

Taş Devri Modası adlı hikaye üşüyen bir çocuğun hikayesi. Taş devrinde yaşayan Kaya soğuk sebebiyle çok üşüyordu. Üşümemesini sağlayacak bir çözüm bulmaya karar verdi. Lakin taş devrinde her şey taştandı. Acaba Kaya ısınmak için başka neler kullanabilir?

Siyah Beyazlılar Kulübu adlı kitap ise hayvanlar aleminden bir hikaye anlatıyor. Cennet Çayırları Doğa Parkı’nda yeni bir kulüp kurulur. Adı Siyah Beyazlılar Kulübüdür ve bu kulübe yalnızca siyah beyazlar girebilir. Züri ise siyah beyaz olmadığı için kulübe giremez ve kendi kulübünü kurmaya karar verir. Peki, Züri’nin kulübüne kimler girebilecek?

Son hikaye, Safari Park’ta Dev Pancar Çılgınlığı. Günışığı Safari Parkı kapanma tehlikesi ile yüz yüzedır. Hayvanlar evlerini kurtarmak için çareler aramaya başlarlar. Ve pancar yetiştirmeye karar verirler. Tohumlar ekilir, sulanır, pancarlar büyümeye başlar. Ama içlerinden biri diğerlerinden daha fazla büyür. Safari Park sakinleri şimdi bu dev pancarla ne yapacak?

Çocuklar için Yazanlar

Hikayeler, Alison Donald, Alex Willmore, Cath Jones, Rebecca Lisle ve Alice Hemming gibi çocuk edebiyatının ileri gelen yazarlarının kaleminden çıkıyor.

Pedagog Onaylı Uyku Vakti Hikayeleri Seti 2 (4 Kitap)

Setin içindeki kitaplar:

· Safari Park’ta Dev Pancar Çılgınlığı

· Siyah Beyazlılar Kulübü

· Taş Devri Modası

· Yeni Kütüphaneci

Safari Park’ta Dev Pancar Çılgınlığı

Günışığı Safari Parkı kapanma tehlikesiyle yüz yüzeydı!

Zebra ve dostları evlerini kurtarmak için hemen kolları sıvadı. Günışığı Safari Parkı’nı kurtarmak için pancar yetiştireceklerdi!

Park sakinleri tohumları ekti, suladı. Tohumlar filizlendi ve pancarlar büyümeye başladı. Ama içlerinden biri biraz fazla büyümüş gibiydi!

Safari Park sakinleri şimdi bu dev pancarla ne yapacaktı?

İşbirliği yaparak problem çözmek için harika bir hikâye!

Siyah Beyazlılar Kulübü

Cennet Çayırları Doğa Parkı’nda yeni bir kulüp kurulmuştu: Siyah Beyazlılar Kulübü.

Bu keyifli kulübe girebilmek için siyah beyaz olmak gerekiyordu.

Ve Züri siyah beyaz olmadığı için kulübe alınmamıştı… Bu duruma çok üzülen Züri kendi kulübünü kurmaya karar verdi. Peki Züri kulübüne kimleri alacaktı?

Arkadaşlık üzerine harika bir hikâye!

Taş Devri Modası

Taş Devri’nde hava çok soğuktu. Kaya çok üşüyordu. Üşümesini engelleyecek bir şeyler yapmaya karar verdi ama taş devrinde malzemeler nasıl desek… Taştandı!

Acaba taş yerine kullanabileceği başka şeyler de olabilir miydi? Kaya’nın yaratıcı fikirleriyle tanışın!

Problem çözme ve yaratıcılık üzerine harika bir hikâye!

Yeni Kütüphaneci

Kütüphanede okuma saati gelmişti ama kütüphaneci Bayan Çokokur ortalıkta yoktu. Çocuklar hep birlikte izleri takip ederek kütüphane rafları arasında Bayan Çokokur’u aramaya koyuldular.

Okyanusların altından gökyüzüne, uzayın derinliklerine kadar her yere baktılar… Ama bulabildikleri tek şey, yeni bir kütüphaneciydi.

Tüylü ve biraz enteresan bir kütüphaneci!

Kitap sevgisi ve hayal gücünü geliştirme üzerine harika bir hikâye!
 

Pedagog Onaylı Uyku Vakti Hikayeleri Seti 2 (4 Kitap) kitap özeti

Pedagog Onaylı Uyku Vakti Hikayeleri Seti 2 (4 Kitap) pdf oku

Pedagog Onaylı Uyku Vakti Hikayeleri Seti 2 (4 Kitap) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.