Press ESC to close

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler 5 (Sesli Kitap) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler 5 (Sesli Kitap) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 18 sayfadan oluşan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler 5 (Sesli Kitap) kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. Grimm Kardeşler tarafından kaleme alınan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler 5 (Sesli Kitap) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 18 x 19.5 cm ebatındadır. Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler 5 (Sesli Kitap) kitabını 9786054170814 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler 5 (Sesli Kitap) pdf oku indir.

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler 5 (Sesli Kitap) pdf indir

Jacob Grimm ve Wilhelm Grimm (Grimm Kardeşler) ‘in dünyaca ünlü eseri Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, 2-6 yaş arası çocuk algısına uygun bir biçimde sesli kitap formatında huzurlarınızda.
Kıskançlığın kötü bir huy olduğunu; rengarenk çizimlerle , profesyonel tiyatrocular tarafından seslendirilen naif bir hikayeyle ve Smart-teach yayınevi çocuk korosu tarafından seslendirilen özgün bir çocuk şarkısıyla; ‘’Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Sesli Kitap’’ta anlatmaya çalıştık.
Çocuğunuzun hikayeyi daha iyi özümseyebilmesi için Türkiye’de ilk defa kitap içinde ’’ Karakterleri tanıyalım’’ ve ‘’ Alınacak ders ‘’ bölümlerine yer verilmiştir.
Bu kitapla çocuğunuz; ufak yaşta kitap okumayı sevmeyi – kullanmayı, sesler ve resimler arasında mantıklı bağlar kurmayı öğrenecek ve drama kabiliyetini ilerletecektir. Kitaptaki öyküler, sayfa sayfa elektronik boarda sesli olarak kaydedilmiştir ve çocuğunuz doğru butonları izleyerek kitabı sesli olarak dinleyebilir.
Kitap ; Kapak dahil 18 sayfadan oluşmakta,18 cm x 19.5 cm ebatlarında, dayanıklı sert kapak ve iç sayfalardan oluşan pırıl pırıl baskılı ve 10 butonlu bir elektronik boarda sahiptir.

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler 5 (Sesli Kitap) kitap özeti

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler 5 (Sesli Kitap) pdf oku

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler 5 (Sesli Kitap) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.