Press ESC to close

Palyaço Okulu Serisi Seti (5 Kitap Takım) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Palyaço Okulu Serisi Seti (5 Kitap Takım) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 120 sayfadan oluşan Palyaço Okulu Serisi Seti (5 Kitap Takım) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mavisel Yener tarafından kaleme alınan Palyaço Okulu Serisi Seti (5 Kitap Takım) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 17 x 24 cm ebatındadır. Palyaço Okulu Serisi Seti (5 Kitap Takım) kitabını 9786661254747 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Palyaço Okulu Serisi Seti (5 Kitap Takım) pdf oku indir.

Palyaço Okulu Serisi Seti (5 Kitap Takım) pdf indir

Set içindeki kitaplar:
Ödevimi Kim Yapar?
Unuttum Öğretmenim
Sınıfta Neler Oluyor?
Sınıftaki Aslan
Çantadaki Hazine
Palyaço Okulu serisi beş kitaptan oluşuyor. Serinin kitapları, okumayı yeni öğrenen çocukların bu becerilerini güçlendirecek, onların mutlu ve güvenli okurlar olması için yol gösterecek. Pinpin, Palyaço Okulu’nun öğrencilerinden biri. Pinpin ve sınıf dostlarıyla birlikte eğlenecek, gülecek, farklı zamanlarda onunla birlikte duygulanacağız. Pinpin, her çocuk gibi keyifli, tatlı, biraz üşengeç, yaramaz ama sevgi dolu. Ailesini, okulunu, dostlarını çok seviyor. Hareketli ve çok renkli bir palyaço o. “Bir varmış bir yokmuş. Bu kitabı okuyanlar sınıfını geçmiş. Bunu duyan Pinpin, bakalım ne yapmış?” diye başlayan bu öykülerde Pinpin’in başına gelen aksilikler bile keyifli. Rengârenk, capcanlı bir okulda başınıza en kötü ne gelebilir ki zaten? Bu okulda öğretmenlerin adı Tahtabacak ve Karamel Hanım. Öğrenciler çantalarında palyaço tarihi kitabı, peruk, burun, kozalak ve papyonla okula gidiyorlar. Dersler de çok enteresan: Yüz boyama dersi, şaka dersi, kostüm dersi, palyaço tarihi, sirk bilgisi, dans dersi, halka ve top çevirme dersi, şeker ve macun yapımı dersi. Renk sihirbazı Ayda Ataman renkli ve hareketli palyaçoya çizgileri, desenleri ve renkleriyle can vermiş.
Palyaço Okulu Dizisi çocuklara güzel kitaplar okumanın mutluluğunu yaşatırken kendilerini ve başkalarını tanıma çabaları sırasında okurlarının ellerinden tutacak.

Palyaço Okulu Serisi Seti (5 Kitap Takım) kitap özeti

Palyaço Okulu Serisi Seti (5 Kitap Takım) pdf oku

Palyaço Okulu Serisi Seti (5 Kitap Takım) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.