Press ESC to close

Özel Gün ve Geceler Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Özel Gün ve Geceler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan Özel Gün ve Geceler kitabı 1. Hm. Kağıt olarak çıkarılmıştır. Amine Kevser Karaca Ayşe Yıldız Yıldırım tarafından kaleme alınan Özel Gün ve Geceler isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve ebatındadır. Özel Gün ve Geceler kitabını 9789753899833 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Özel Gün ve Geceler pdf oku indir.

Özel Gün ve Geceler pdf indir

Ali, Âmine ve Ayşe, büyük büyük dedeleri Osman’ın tıpkı Hz. Osman gibi Kur’an okumayı ve öğretmeyi önemsediğini, etrafındaki her çocuğa Kur’an armağan ettiğini öğrendiler. Siz de yumuşak huylu, güzel ahlaklı, güzel konuşan ve hafız olan Hz. Osman’ı tanımayanedersiniz? 
Ayşe, Âmine ve Ali, her çocuk gibi meraklı üç kardeş. Güven Ailesi, Peygamberimiz’in dostlarını hayatlarının içine dâhil eden biraile.

Animasyon tadındaki renkli resimli hikâyeleriyle, her kitabın ardındaki etkinliklerle hem yetişkinlerin hem çocukların elinden düşmeyecek bir set… Güzel ahlakı ve değerlerimizi, eskimeyen örnekler üzerinden çocuklarınıza anlatmak isteğe göre Peygamberimizin Arkadaşları ile tanışmalı ve çocuklarınızı da tanıştırmalısınız.

Özel Gün ve Geceler kitap özeti

Özel Gün ve Geceler pdf oku

Özel Gün ve Geceler Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.