Press ESC to close

Özel Eğitimin Kerteriz Defteri Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Özel Eğitimin Kerteriz Defteri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan Özel Eğitimin Kerteriz Defteri kitabı Kitap Kağıdı olarak çıkarılmıştır. Hasan Hüseyin Selvi tarafından kaleme alınan Özel Eğitimin Kerteriz Defteri isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve ebatındadır. Özel Eğitimin Kerteriz Defteri kitabını 9786257131421 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Özel Eğitimin Kerteriz Defteri pdf oku indir.

Özel Eğitimin Kerteriz Defteri pdf indir

Vaktiyle İstanbul Boğazı’nda balık avlayan balıkçılar; avlanma mevsimini, boğazın akıntısını ve balık çok çıkan mekânları not alırlar, ertesi yıl bu notlara göre avlanırlarmış. Balıkçıklar, bu bilgileri yaşlanıp balıkçılığı bırakana kadar da kimseyle paylaşmazmış. Balıkçılığı bırakınca da bu defterleri mirasçılarına verirlermiş. Böylelikle her profesyonel balıkçının kendi meslek yaşamına dair bir kerteriz defteri olurmuş.
Özel eğitimle uğraşan her eğitimcinin kişisel tecrübeleri bulunmaktadır. Özel eğitime gereksinim duyan her bireyin yaşamı da ayrı bir hikâyedir.
Her bireyin yaşam zorlukları, aldıkları eğitimler, hastalıkları birbirinden değişiklik gösterir. Bu nedenle her öğretmenin özel eğitim öğrencilerine yaklaşımı, adeta birer kerteriz defteri gibi tecrübe paylaşımını gerektirir.
Bu kitap; mesleki araştırma ve uygulamalarının bir ürünü, bir kerteriz defteri olup gerçek hayat hikâyeleri ile desteklenmiştir.
Yönetim disiplini ile özel eğitim disiplininin birlikte değerlendirildiği bu çalışma; okuyucuların fikir dünyalarına, yaşam tarzlarına ve farkındalıklarına ufak bir dokunuş yapmayı amaçlamaktadır.

Özel Eğitimin Kerteriz Defteri kitap özeti

Özel Eğitimin Kerteriz Defteri pdf oku

Özel Eğitimin Kerteriz Defteri Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.