Press ESC to close

Oyun Gezegeni Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Oyun Gezegeni pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 48 sayfadan oluşan Oyun Gezegeni kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Seher Doğan tarafından kaleme alınan Oyun Gezegeni isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Oyun Gezegeni kitabını 9781234567897 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Oyun Gezegeni pdf oku indir.

Oyun Gezegeni pdf indir

Günümüzde manevi değerlerin hemen hemen yok olma noktasına geldiği internet dünyasında, çocukların duygusal gelişiminde sevgi ve saygıyı ön planda tutan kitabımızda çocuk oyunlarıyla, sevgiyi, hoş görüyü ve paylaşımı, pozitif iletişimi bulacaksınız Çocuklarına, çocukluğunu kazandırmak hayata dolu dolu bakmayı yaşatmak isteyen her ebeveyn bu kitabı ele aldığı zaman kendi çocukluğuna muhabbet dolu bir yolculuk yapacaktır. Oyun, çocuğun bedeni ve ruhi gelişmesi için gereklidir. Oyun çocuk için en mühim “iş”, oyuncakları da en mühim dostlarıdır. Oyun, çocuğa kimsenin öğretmediği güzellikleri öğretir.
      
Çocuğa ait oyun alanında kendi dünyasını kurar. Onları Biz ebeveyinler olarak kültürümüzde ki oyunları oynamayı teşvik etmeliyiz Çocuk, oyun ile öğrenme yollarını keşfeder. Çocuğun zihinsel, konuşma, bir iş görülmektedirtma kabiliyetlerini oyun ile geliştirir. Çocuk oyun ile topluma karışmayı, ilişki kurmayı, yardımlaşmayı duygusunu kazanır. İnsanları,hayvanları,tabiatı, Güzel şeyleri sevme duygusu geliştirir. Kendini güvenli hisseder ve sorumluluklarını öğrenir. Sevinç huzur ve mutluluk yolu olan oyunlarla yeni tecrübeler kazanır. Huzurlu okumalar temennisiyle Cağaloğlu Çocuk…

Oyun Gezegeni kitap özeti

Oyun Gezegeni pdf oku

Oyun Gezegeni Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.