Press ESC to close

Öykü İle Ömer Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Öykü İle Ömer pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 144 sayfadan oluşan Öykü İle Ömer kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Yakup Yaşar tarafından kaleme alınan Öykü İle Ömer isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Öykü İle Ömer kitabını 9789756587898 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Öykü İle Ömer pdf oku indir.

Öykü İle Ömer pdf indir

Yazarın yaşamın içinden kesitler sunduğu kitabında, duygunun ve duygudaşlığın merkeze oturtulduğu öyküler yer almakta…  Birbirinden manalı ve duygu yüklü öykülerde yazar, insanın yüreğinde pas tutmuş hisleri yeniden canlandırmanın peşine düşmektedir. Kitapta zamanın yıpratıcılığına yenik düşen bireyin varoluşuna mana kazandıran duygularından kopuk bir yaşamı öncelemesi ince bir dille eleştirilmektedir. Okuru, kendisini anlatan, kendisinden parçalar taşıyan sahnelerin bulunduğu satırlarda göz yaşartıcı bir yolculuğa davet eden eser, göz ardı edilen, önemsenmeyen değerlerin önemine dikkatleri çekmektedir.
 
Okuduğunda kişide yeniden okuma isteği uyandıracak güzellikte öykülerin bulunduğu bu eser, edebiyatta tür olarak şiir ve öykünün bileşeninden yaşanan yeni bir türün oluşumuna da katkı sağlamaktadır. Yazarın “şiirsel öykü” adını verdiği bu yeni türün bir örneği olan ÖYKÜİLE ÖMER; Tadımlık Öyküler, yüreğe dokunan şiirselliğinin bunun yanında okuru sorgulamaya iten yönüyle de edebiyat dünyasında varlığını sürdürecek izlenimi vermekte…

Öykü İle Ömer kitap özeti

Öykü İle Ömer pdf oku

Öykü İle Ömer Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.