Press ESC to close

Öteki Canlar Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Öteki Canlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 472 sayfadan oluşan Öteki Canlar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Beşir Ayvazoğlu tarafından kaleme alınan Öteki Canlar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Öteki Canlar kitabını 9786258096071 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Öteki Canlar pdf oku indir.

Öteki Canlar pdf indir

Hayvanlar, görüşlerini bizim anladığımız bir dille açıklama şansına sahip olsalardı belki de her bakımdan ne kadar çirkin ve acımasız yaratıklar bulunduğumuzu söyleyecek, bitmek bilmeyen bir iştihayla sömürüp tahrip ettiğimiz doğada bir çok bitki ve hayvan türünü yok ederek ilahi dengeyi bozduğumuz için bizi suçlayacak, esfel-i safilinde sürünmekte bulunduğumuzu yüzümüze vuracak ve diyeceklerdi ki: “İnsanoğlu, kendine gel! Bu dünya yalnızca senin değil, bütün canlılarındır! Üzerine aldığın, taşıyamayacağın bir emanetti, ama taşıyabileceğini iddia ettin, çünkü sen gerçekten zalim ve cahilsin!”
 
Beşir Ayvazoğlu, edebiyat ve kültür tarihi ağırlıklı bir kitap olan Öteki Canlar’da bu temel görüşten hareket ederek hayvanların günlük yaşamımızdaki yerlerinin bunun yanında modernleşme maceramızla ilişkilerini görülmektediran dikkate değer hadiseleri anlatıyor.

Öteki Canlar kitap özeti

Öteki Canlar pdf oku

Öteki Canlar Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.