Press ESC to close

Örnek İnsanlar Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Örnek İnsanlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 304 sayfadan oluşan Örnek İnsanlar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Pedagog Ali Çankırılı Cem Ali Yaman tarafından kaleme alınan Örnek İnsanlar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Örnek İnsanlar kitabını 9789752613980 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Örnek İnsanlar pdf oku indir.

Örnek İnsanlar pdf indir

Ailesi çok yoksul olduğu için ilkokulu bitirdikten sonra okuyamamış, bakkal çıraklığı yapıyordu. Bir akşam eve dönerken boş bir sandık üzerine çıkmış bir adam, elinde renkli bir insan kafası tutmuş, etrafına toplanan insanlara, “Dünyanın enteresan bilimlerinden birisi olan Frenolojiyi benden öğrenin!” diye sesleniyordu.

Bakkal çırağı, kalabalığı yararak bu adamın önüne kadar geldi ve onu dikkatle dinlemeye başladı. Adam, çocuğu fark etti, elini onun başında gezdirdikten sonra kaşlarındaki kavisin buluş yapma kabiliyetine, öne çıkık alnın kuvvetli bir hafızaya işaret ettiğini dile getirdi. “Zaman öldüren ve bir işe yaramayan macera kitapları yerine tarih, biyografi ve felsefe gibi faydalı kitaplar oku!” dedi.

Çocuk bu adamın kelimelerinden fazla etkilendi. Ertesi gün haftalığından biriktirdiği parayla tarih ve biyografi kitapları satın aldı; bunları kısa bir sürede okudu. Arkasından sosyal konulara merak sardı. Ciddi kitaplar okumaya devam etti.

Bir zamanların bakkal çıraklığı yapan bu çocuk ünlü bir devlet ve siyaset adamı oldu. Sözleriyle kendisine cesaret veren ve yönlendiren Frenoloji bilginini hiç unutmadı.

Kitapta buna benzer bir çok örnek insanın hayat hikâyesini, yol gösterdikleri ve örnek oldukları başarılı insanlardan okuyacaksınız.

Örnek İnsanlar kitap özeti

Örnek İnsanlar pdf oku

Örnek İnsanlar Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.