Press ESC to close

Ormanın Sakladıkları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Ormanın Sakladıkları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 144 sayfadan oluşan Ormanın Sakladıkları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hamdullah Köseoğlu tarafından kaleme alınan Ormanın Sakladıkları isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Ormanın Sakladıkları kitabını 9786052850329 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ormanın Sakladıkları pdf oku indir.

Ormanın Sakladıkları pdf indir

Edebiyatımızın yaşayan çınarlarından Hamdullah Köseoğlu’nun yeni romanı Ormanın Sakladıkları, doğa ve insan ilişkisine hassas bir yaklaşım sergileyen sürükleyici bir macera.
 
9 yaş ve üzerindeki kitapseverleri gizemli bir serüvene ortak eden Ormanın Sakladıkları, doğa katliamına kayıtsız kalamayan bir grup çocuğun umut verici birlik ve dayanışma öyküsünü anlatıyor.

Düşle gerçeği iç içe geçirerek olağandışı bir dünya yaratan Ormanın Sakladıkları, okurlarına doğaya saygı bilinci kazandırmayı planlıyor. 
 
Barış ve Aslı, ormanda gezinirken kanatları ışıktan, uçan bir atın peşinde düşerler. Bu atın düşsel bir varlık mı, yoksa gerçek mi olduğunu kestiremezler. Ormanın kalbine doğru ilerlediklerinde büyük bir felaketle karşılaşırlar. Birilerinin haince planları yüzünden yüzlerce ağaç katledilmektedir. Yetkililerin bu durumu fark etmeleri ve bu yıkımı engellemeleri için bir an önce harekete geçmelidirler…
 
Yaşanan doğa katliamına kayıtsız kalamayan bir grup çocuğun umut verici birlik ve dayanışma öyküsünü anlatan Ormanın Sakladıkları, şiirlerle güçlendirilmiş öyküsü ve Fethi Yılmaz’ın masalsı fotoğraflarıyle yetişkinlerin dünyasına bir de çocukların gözünden baktırıyor. 
 

Ormanın Sakladıkları kitap özeti

Ormanın Sakladıkları pdf oku

Ormanın Sakladıkları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.