Press ESC to close

Ormanda Tek Başına / Sayfayı Çevir 1 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Ormanda Tek Başına / Sayfayı Çevir 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ormanda Tek Başına / Sayfayı Çevir 1 kitabı 56 olarak çıkarılmıştır. Melek Özlem Sezer tarafından kaleme alınan Ormanda Tek Başına / Sayfayı Çevir 1 isimli kitap 9789750755620 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ormanda Tek Başına / Sayfayı Çevir 1 kitabını 15.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ormanda Tek Başına / Sayfayı Çevir 1 pdf oku indir.

Ormanda Tek Başına / Sayfayı Çevir 1 pdf indir

Kırmızı bereli kız büyükannesini ziyaret edecek. Bunun için de, ormanda uzun bir yürüyüşe çıkacak. Tıpkı “Kırmızı Başlıklı Kız” gibi. Lakin, tam da öyle değil adeta… Sözgelimi, ona beklediği öğütlerde yer almıyor annesi. Olan biten her şey, bildiğimiz masaldan biraz farklı. Acaba büyükannesinin evinde nasıl bir sürpriz bekliyor kırmızı bereli kızı?
 
İlk kez 2011 senesinde yayımlanan Masallar ve Toplumsal Cinsiyet adlı ödüllü çalışmasındaki bakış yönünden yola çıkan Melek Özlem Sezer, yeni dizisi “Sayfayı Çevir”de, klasik masalları çocuklar için yeni bir kurguyla, toplumsal cinsiyet eşitliğini temel alan bir yaklaşımla yeniden anlatıyor.

Ormanda Tek Başına / Sayfayı Çevir 1 kitap özeti

Ormanda Tek Başına / Sayfayı Çevir 1 pdf oku

Ormanda Tek Başına / Sayfayı Çevir 1 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.