Press ESC to close

Orman Çocuğu Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Orman Çocuğu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde The Jungle Book sayfadan oluşan Orman Çocuğu kitabı 9786258435108 olarak çıkarılmıştır. Rudyard Kipling tarafından kaleme alınan Orman Çocuğu isimli kitap 18.04.2022 dilinde ve 64 ebatındadır. Orman Çocuğu kitabını Ayşenur Başaran numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Orman Çocuğu pdf oku indir.

Orman Çocuğu pdf indir

Orman Çocuğu, Rudyard Kipling’in ünlü eserlerinden biridir. Hikâye, bir bebeğin ormana bırakılmasıyla başlar. Kendini vahşi ormanın ortasında bulan Mogli, cana yakın kurt ailesi tarafından korumaya alınır. Ormanın tehlikeli kaplanı Şer Han ise Mogli’nin ormanda kalmaması gerektiği söyleyip orman hayvanlarını Mogli’ye karşı kışkırtır. Ayı Baloo ile Kara Panter Bagheera ise Mogli’yi korur ve ona ormanda hayatta kalmayı öğretir. Lakin Mogli bir gün maymunlar tarafından kaçırılır. Acaba Mogli tekrar ormana dönebilecek midir?
Genç Klasikler Serisi’ndeki bu kitap, orijinal eserin bir uyarlamasıdır. Sade bir dille genç okuyucularımıza sunulan bu hikâye, okumayı daha keyifli hâle getiren renkli çizimlerle süslenmiştir.

Orman Çocuğu kitap özeti

Orman Çocuğu pdf oku

Orman Çocuğu Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.