Press ESC to close

Öğretmenim Bay Einstein Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Öğretmenim Bay Einstein pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Öğretmenim Bay Einstein kitabı 160 olarak çıkarılmıştır. Nur Muslu Tiftikci tarafından kaleme alınan Öğretmenim Bay Einstein isimli kitap 9786257360586 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Öğretmenim Bay Einstein kitabını 09.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Öğretmenim Bay Einstein pdf oku indir.

Öğretmenim Bay Einstein pdf indir

Okulda fen dersinde sorduğu sorular Ray’in başına sürekli olarak dert açıyordu. Bir gün yine dersi böldüğü için öğretmeni onu sınıftan çıkardığında, bu kez başının belaya gireceği kesindi. Bundan dolayı eve hemen dönmek istemedi, her zaman ilgiyle izlediği saat kulesinin önünde oyalanırken enteresan bir adamla karşı karşıya geldi. Gözleri kapalı halde kendi kendine konuşan, dağınık beyaz saçlı bu adam da kimdi?
Komşum Bay Tesla kitabının yazarı Nur Muslu Tiftikci, bu kez bizi kıymetli bilim insanı Albert Einstein’ın başrolde olduğu, unutulmaz bir maceraveyavet ediyor. Benzersiz düşünce deneyleri, çığır açan buluşlar, tehlikeli insanlardan muhafaza edilmesi gereken gizli bir formül, yeni kurulan dostluklar, sonsuz bir merak duygusu ve hayal gücüyle dolu bu heyecanlı serüvene siz de katılın!

Öğretmenim Bay Einstein kitap özeti

Öğretmenim Bay Einstein pdf oku

Öğretmenim Bay Einstein Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.