Press ESC to close

Nosotras / Nosotros Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Nosotras / Nosotros pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Nosotras / Nosotros kitabı 48 olarak çıkarılmıştır. Anna Romero tarafından kaleme alınan Nosotras / Nosotros isimli kitap 9786052602959 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Nosotras / Nosotros kitabını 01.12.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Nosotras / Nosotros pdf oku indir.

Nosotras / Nosotros pdf indir

Nosotras / Nosotros, tüm çocuklar için feminist bir hikâye. Toplumsal cinsiyet rollerini kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı hikâye eden yazar, bu rolleri aşarak birbirimizi anlayabileceğimizi, bir cinsin diğer cinsin üzerinde kurduğu baskının sona ereceğini gösteriyor. Hikâyeler, her bireyin yaşamında mutlaka karşı karşıya geldiğı-yüz yüze kalacağı rollerden ve olaylardan seçiliyor. Dikkat çekçi resimlerle, sade, naif ve bir o kadar da dikkatli bir dille çocukların, hatta yetişkinlerin ilgisini çekmeyi başarıyor kitap.
İlginç bir kitap Nosotras / Nosotros. Eline alanı şaşırtan cinsten. İki ayrı yüze sahip olan kitap, “Biz” (Kadınlar) ve yine “biz” (Erkekler) için başlıyor ve orta sayfada “bizleri” bir araya getiriyor. Kitap, empati kurdurarak kadınlara erkekleri, erkeklere de kadınları okutuyor.
Birbirini anlayan ve bir arada yaşayan bireyler yetiştirmek isteyen ebeveynler için Nosotras / Nosotros başucu kitaplarından biri olma iddiasında.

Nosotras / Nosotros kitap özeti

Nosotras / Nosotros pdf oku

Nosotras / Nosotros Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.