Press ESC to close

Nina İle Milo Balık Tutuyor Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Nina İle Milo Balık Tutuyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Nina İle Milo Balık Tutuyor kitabı 44 olarak çıkarılmıştır. Marianne Dubuc tarafından kaleme alınan Nina İle Milo Balık Tutuyor isimli kitap 9786257782913 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Nina İle Milo Balık Tutuyor kitabını 30.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Nina İle Milo Balık Tutuyor pdf oku indir.

Nina İle Milo Balık Tutuyor pdf indir

Nina ile Milo olağanüstü bir macera yaşıyorlar. Balık tutmaya gittikleri gün sert bir rüzgâr Milo’yu uzaklara savuruyor, Nina da onu bulmaya çalışıyor. Haydi, biz de Nina’nın Milo’yu bulmasına yardım edelim! Maceranın nasıl gelişeceğine kendimiz karar verelim!
 
Ayrıntılarla bezediği illüstrasyonları ve öyküleriyle çok bi hayli beğeni alan Marianne Dubuc, bu kez çocukları maceralı bir oyuna davet ediyor. Okurlar, yazarın sunduğu seçeneklerden birini seçerek kitabın nasıl gelişeceğine kendileri karar veriyor ama verdikleri hiçbir karar sonunda onları üzmüyor: Mutlu sona çıkan bir yol muhakkak yer alıyor!
Nina ile Milo Balık Tutuyor, hem oyunlu öyküsü hem de betimleyici fotoğraflarıyle, okuma yolculuğunun başındaki çocukları da okumaya heveslendirecek, cesaretlendirecek nitelikte bir kitap.
 

Nina İle Milo Balık Tutuyor kitap özeti

Nina İle Milo Balık Tutuyor pdf oku

Nina İle Milo Balık Tutuyor Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.