Press ESC to close

Neye Benzer Gelecek Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Neye Benzer Gelecek pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Neye Benzer Gelecek kitabı 48 olarak çıkarılmıştır. Olivier de Solminihac tarafından kaleme alınan Neye Benzer Gelecek isimli kitap 9786052850251 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Neye Benzer Gelecek kitabını 12.03.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Neye Benzer Gelecek pdf oku indir.

Neye Benzer Gelecek pdf indir

Müzikal diliyle Fransız çocuk edebiyatına yeni bir üslup getiren Olivier de Solminihac imzalı Neye Benzer Gelecek, büyürken bol bol soru soran ve her yerde yanıt arayan ufak okurlara yol gösterecek kısa bir roman.

8 yaş ve üzeri kitapseverlerin ilk okuma kütüphanelerini zenginleştirecek Neye Benzer Gelecek, “Ben kimim?”, “Geleceğim nasıl olacak?” gibi sorular üzerine düşünen Lukas adındaki ufak bir kurdun kendini keşif macerasıni anlatıyor.

Junko Nakamura’nın özgün fotoğraflarıyle renklenen Neye Benzer Gelecek, çocukları soru sormaya, düşünmeye ve farklı görüşleri dinleyip kendi yolunu çizmeye cesaretlendiriyor.
 
Lukas, 8. yaş gününü kutlayan meraklı bir kurttur. Doğum günü partisinin akşamında aklına, kim olduğu ve geleceğinin nasıl bulunacağına dair çeşitli sorular takılır. Sorular üzerine düşünüp dururken ormanda kısa bir yürüyüşe çıkar. Yol boyunca astrolog bir kuzu, toplumbilimci bir tilki ve bir grup kötümser baykuşla karşılaşır. Kafasındaki soruları onlarla paylaşıp karşılığında bambaşka yanıtlar alınca aklı iyice karışır. Gecenin sonunda bir yerde uyuyakalır. Sabah uyandığında, aniden karşısında beliren bir köstebek, çok geçmeden Lukas’ın gerçekleri keşfetmesini sağlar. Aslını söylemek gerekirse hiç kimse geleceği göremez. Kim bilir yarın ne olacak? Kim bilir bugün ne olacak?..

Gelecek ile alakalı zihinleri kurcalayan sorulara açıklık getiren bu düşündürücü kitap, büyüyünce ne yapmak istediğini veya nasıl bir insan olmak istediğini anlamaya çalışan miniklerin yolunu aydınlatıyor.

Çocukların düşünsel gelişimlerine katkı sağlayacak felsefi bir öykü anlatan Neye Benzer Gelecek, geleceğin birinin kendi emekleriyle ve kararlarıyla şekillenecek bembeyaz bir sayfa olduğunu anımsatıyor.

Neye Benzer Gelecek kitap özeti

Neye Benzer Gelecek pdf oku

Neye Benzer Gelecek Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.