Press ESC to close

Nesneler Canlandığında Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Nesneler Canlandığında pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Nesneler Canlandığında kitabı 80 olarak çıkarılmıştır. M. İlin tarafından kaleme alınan Nesneler Canlandığında isimli kitap 9786254192173 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Nesneler Canlandığında kitabını 19.04.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Nesneler Canlandığında pdf oku indir.

Nesneler Canlandığında pdf indir

Bilim-kurgu ve teknoloji öyküsüyle başlayan “Nesneler Canlandığında” yenilenebilir enerji kaynakları ve doğanın eşsiz kahramanlarının bilinmeyen sırlarıyla alakalı okurlara bir hazine sunuyor.
Hiç merak ettiniz mi şimdilerde tercih ettiğimiz enerji kaynakları yok olsaydı alternatif enerji kaynakları ihtiyaçlarımızın yüzde kaçını tamamlayabilirdi? Arabanın geçirdiği evrim ve yollarda görülen ilk arabaya bireylerin tepkisi nasıldı? Yaşamın imkânsız olduğu bir çölde yaşayabilen Calligonum bitkisinin sırrı neydi? Peki, ormandaki gereksiz çalı ve otların orman için değeri nedir sizce?
Bilgi; zihnin susuzluğunu gideren en mühim unsurlardan biridir. “Nesneler Canlandığında” okurlarını eşsiz bir bilgi şölenine davet ediyor. Hazır mısınız? 

Nesneler Canlandığında kitap özeti

Nesneler Canlandığında pdf oku

Nesneler Canlandığında Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.