Press ESC to close

National Geographic Kids – Yılanlar Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

National Geographic Kids – Yılanlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan National Geographic Kids – Yılanlar kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Melissa Stewart tarafından kaleme alınan National Geographic Kids – Yılanlar isimli kitap 9786052421178 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. National Geographic Kids – Yılanlar kitabını 27.03.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. National Geographic Kids – Yılanlar pdf oku indir.

National Geographic Kids – Yılanlar pdf indir

National Geographic’in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik olarak bu kitapta bir araya geldi. 14 kitaptan oluşan, 2. düzey okuma kitaplarından birisi olan Yılanlar, görsel ağırlığı aracılığıyla çocukların husustan kopmamalarını sağlar ve yeni sözcüklerin anlamlarını açıklayarak onları tek başlarına okumaya teşvik eder.

Seviye 2; Tek başına okuyabilen çocuklar içindir.Seviye 2 kitapları, uzun cümlelere ve yeni sözcüklere hazır olan çocuklar için müthişdir. Yeni sözcüklerin tanımları sayfalarda verilmiştir.

National Geographic Kids – Yılanlar kitap özeti

National Geographic Kids – Yılanlar pdf oku

National Geographic Kids – Yılanlar Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.