Press ESC to close

National Geographic Kids – Yanardağlar Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

National Geographic Kids – Yanardağlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan National Geographic Kids – Yanardağlar kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Anne Schreiber tarafından kaleme alınan National Geographic Kids – Yanardağlar isimli kitap 9786052421192 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. National Geographic Kids – Yanardağlar kitabını 27.03.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. National Geographic Kids – Yanardağlar pdf oku indir.

National Geographic Kids – Yanardağlar pdf indir

National Geographic’in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik olarak bu kitapta bir araya geldi. 14 kitaptan oluşan, 2. düzey okuma kitaplarından birisi olan Yanardağlar, görsel ağırlığı aracılığıyla çocukların husustan kopmamalarını sağlar ve yeni sözcüklerin anlamlarını açıklayarak onları tek başlarına okumaya teşvik eder.

Seviye 2; Tek başına okuyabilen çocuklar içindir.Seviye 2 kitapları, uzun cümlelere ve yeni sözcüklere hazır olan çocuklar için müthişdir. Yeni sözcüklerin tanımları sayfalarda verilmiştir.

National Geographic Kids – Yanardağlar kitap özeti

National Geographic Kids – Yanardağlar pdf oku

National Geographic Kids – Yanardağlar Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.