Press ESC to close

Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli 60 Matematik Kitabı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli 60 Matematik Kitabı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli 60 Matematik Kitabı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli 60 Matematik Kitabı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 19.5 x 27.5 cm ebatındadır. Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli 60 Matematik Kitabı kitabını 9786057162977 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli 60 Matematik Kitabı pdf oku indir.

Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli 60 Matematik Kitabı pdf indir

Sevgili aileler ve eğitimciler,
 
Çocuklarımızın bilişsel, dil ve motor becerilerini geliştirmek maksadıyla ince ince düşünerek tasarladığımız etkinlik kitaplarımız, doğa dostu olma özelliğiyle de kendini hepimize sevdirdi.
 
Kitaplarımızdaki etkinlikler, çocukların yaratıcı düşünme ve algoritmik düşünme üst düzey becerilerini; eşleştirme, karşı karşıya geldirma, parça-bütün ilişkisi kurma, örüntü oluşturma, konum algısı, sayı bilgisi, ölçme, basit matematiksel işlem yapma  gibi bilişsel becerilerini; görsel materyal okuma, dinlediği basit ve karmaşık yönergeleri anlama, sözcük dağarcığı artırma, okuma ve yazı farkındalığı gibi dil becerilerini geliştirmektedir. Etkinlikler çocuklarımızın ince motor becerilerini geliştirecektir.
 

Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli 60 Matematik Kitabı kitap özeti

Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli 60 Matematik Kitabı pdf oku

Mutlu Oyuncak Dükkanı Eğlenceli Ve Etkinlikli 60 Matematik Kitabı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.