Press ESC to close

Mühürler Sandığı 3 / Gizli Görev Olimpiyatlar Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Mühürler Sandığı 3 / Gizli Görev Olimpiyatlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 172 sayfadan oluşan Mühürler Sandığı 3 / Gizli Görev Olimpiyatlar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Mühürler Sandığı 3 / Gizli Görev Olimpiyatlar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 17.8 cm ebatındadır. Mühürler Sandığı 3 / Gizli Görev Olimpiyatlar kitabını 9786050937671 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mühürler Sandığı 3 / Gizli Görev Olimpiyatlar pdf oku indir.

Mühürler Sandığı 3 / Gizli Görev Olimpiyatlar pdf indir

SIKI DUR!
Mühürler Sandığı serisi devam ediyor. Serinin üçüncü kitabı Gizli Görev: Olimpiyatlar ile kendini antik bir uygarlığın gizemli koridorlarında soluk soluğa bir maceranın içinde bulacaksın!
 
Başak ve Alp taşındıkları mahallede, yeni bir okul, yeni öğretmenler, yeni sınıf dostlarına alışmaya çalışırken matrak olaylar yine peşlerini bırakmıyor. Bunun yanı sıra, Başak ve Alp’in görevi devam ediyor. Üstelik çılgın dostları Tülay (nam-diğer Olay!) da artık onlarla birlikte. Dünyamızın geleceğini kurtarmak için zamanda yolculuk yapmalı ve insanlığın kaderini değiştirecek mühürleri toplamalılar.
 
Bu defa Mühürler Sandığı onları demokrasinin beşiği Antik Yunan’a götürüyor. Olimpiyat çalışmalarının yapıldığı zamanda Atina’da neler oluyor neler…

Mühürler Sandığı 3 / Gizli Görev Olimpiyatlar kitap özeti

Mühürler Sandığı 3 / Gizli Görev Olimpiyatlar pdf oku

Mühürler Sandığı 3 / Gizli Görev Olimpiyatlar Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.