Press ESC to close

Mucize İnşaatlar Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Mucize İnşaatlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 224 sayfadan oluşan Mucize İnşaatlar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Attila Öztürk tarafından kaleme alınan Mucize İnşaatlar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Mucize İnşaatlar kitabını 9786059484466 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mucize İnşaatlar pdf oku indir.

Mucize İnşaatlar pdf indir

4.6 milyar yaşında olduğu tahmin edilen dünyamız ilk insan olan Hz. Adem (as)’den beri sayısız medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu medeniyetlerden bazıları öyle gelişmiştir ki, bugün bile insanoğlu bu toplumların yaptığı eserleri araştırıp anlamaya, onların kullandığı teknoloji ve bilgiden yararlanmaya çalışmaktadır.
Bugün elde edilen bilgiler bundan 700 bin yıl önce yaşamış olan bireylerin çok iyi inşa edilmiş gemilerle okyanuslarda yolculuklar yaptıklarını, 80 bin yıl önce yaşamış bir insan ırkı olan neandertal ırkının, müzik aletleri yaptığını, yüzbinlerce yıl önce medeniyetler kurmuş olan bireylerin var olduğunu, piramitleri yapan bireylerin tonlarca ağırlığındaki taşları büyük bir teknolojik güç ve ustalıkla o hale getirdiklerini ortaya koymuştur.
Dünyamızın dört bir köşesi çok gelişmiş medeniyetler kurmuş olan bu insanlardan miras kalan tarihi eserlerle süslüdür. Bu eserler bizlere o dönemin insanları ile ilgili birden fazla ipucu vermekte, inşa edildikleri zamanda bilimin, sanatın, teknolojinin ne düzeyde olduğunu anlatmakta, bizlere tarihin çok çeşitli dönemleri ile ilgili geniş bilgiler sağlamaktadırlar.

Mucize İnşaatlar kitap özeti

Mucize İnşaatlar pdf oku

Mucize İnşaatlar Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.